Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech g g923 sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Merhaba hepsiburadan Logitech g g923 direksiyon seti aldım uygulamasını felan indirdim ayarladım ama bir şey soracağım direksiyonda sona büktüğüm zaman takır takır yapıyo o sizde de yapıyor mu şimdiden teşekkürler

EsdeathSama

80+ Bronze
Dişli sistemde ses yapması normal ama nasıl bir sesten bahsediyoruz? Rahatsız edici seviyedeyse ve hissiyatı kötüyse sıkıntı onun dışında normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dişli sistemde ses yapması normal ama nasıl bir sesten bahsediyoruz? Rahatsız edici seviyedeyse ve hissiyatı kötüyse sıkıntı onun dışında normaly
Dişli sistemde ses yapması normal ama nasıl bir sesten bahsediyoruz? Rahatsız edici seviyedeyse ve hissiyatı kötüyse sıkıntı onun dışında normal
Merhaba ses ile ilgili dosya ekleyeceğim ben tam bilmiyorum eklediğim zaman tekrar cevaplarsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
hocam direksiyonu sonuna kadar döndürünce fbb açıkken çıkıyor o ses
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende g29 var onda da çıkıyor

EsdeathSama

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Cihan Duman
yazılımını kurcalayın geri bildirim v.s merkeze çekmeyi kapatın belki düzelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Merhaba oyun açık olduğunda da yapıyor açık olmadığında da yapıyor fpp nedir onu tam anlayamadım teşekkürler

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
Merhaba oyun açık olduğunda da yapıyor açık olmadığında da yapıyor fpp nedir onu tam anlayamadım teşekkürler
oyundaki hareketlere göre direksiyonun sağa-sola uyguladığı kuvvete Force Feed Back (fbb) deniyor. Oyun açık olmasa da direksiyon belli bir fbb de kendini tutuyor

Top Bottom