Neler Yeni

Logitech g pro double click sorunumu var?

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
2.el 2,000tl ye g pro lol edition almayı düşünüyorum, ancak internette omron switchlerin bu mouse'da double click sorunu yaptıgını söylüyorlar. Doğrumu? ikinci el 2000 sıfır 2600tl mousun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Lisa Foerster
Elbette, karar vermeden önce sorunu doğrulamak akıllıca olur. Sorunu onaylamak için joltfly.com/mouse-double-click-test/ adresindeki aracı kullanmayı deneyin. Gerçekten bir sorun varsa, satıcıyla garanti veya iade seçenekleri hakkında bilgi almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, eğer mümkünse, satın almadan önce mouse'u test etmenize izin verip veremeyeceklerini de sorabilirsiniz.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Batın Köse
2.el 2,000tl ye g pro lol edition almayı düşünüyorum, ancak internette omron switchlerin bu mouse'da double click sorunu yaptıgını söylüyorlar. Doğrumu? ikinci el 2000 sıfır 2600tl mousun.
3 ay kullandım bir sorun olmadı ama bu sorunu ilk defa senden duyuyorum bence sorun olmaz diye düşünüyorum.

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elbette, karar vermeden önce sorunu doğrulamak akıllıca olur. Sorunu onaylamak için joltfly.com/mouse-double-click-test/ adresindeki aracı kullanmayı deneyin. Gerçekten bir sorun varsa, satıcıyla garanti veya iade seçenekleri hakkında bilgi almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, eğer mümkünse, satın almadan önce mouse'u test etmenize izin verip veremeyeceklerini de sorabilirsiniz.
Mouseda kronik diyorlar hocam. Ama heryerde görüyorum ürünü hala, kullanan eden hiç az değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,553
Üyeler
141,725
Son üye
Emrexxxx
Top Bottom