Neler Yeni

Logitech g pro hero ve Logitech g pro x superlights arasındaki fark nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Merhaba bu iki mouse arasındaki farklar nelerdir? SteelSeries Rival 600 kullanıyordum ve bozuldu sıfır hiç çalışmıyor bu iki mouse hoşuma gitti ama ikisi arasındaki fark ne ve neden bu kadar uçurum fiyat farkı var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Mert ali
Çok eskiden bu mouselar artık serinin yenilenmesi lazım 600 700 liralık mouselar ile aynı sensör aynı switch kullanıyorlar 3 k ya satıyorlar şaka gibi geliyor tmm Shake olarak güzel de etmez be o kadar gpx in hakkı max 1800

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Mert ali
81 gram mı ne o mouse bi kere sora kullan ondan sonra bakalım güzel mi değil mi söylersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Mert ali
wraith e bakacaksın swar50 kodunu da kullan 50 TL düşüyor yurt dışından getiriyorlar mouseları ama 2 yıl garantili

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Merhaba bu iki mouse arasındaki farklar nelerdir? SteelSeries Rival 600 kullanıyordum ve bozuldu sıfır hiç çalışmıyor bu iki mouse hoşuma gitti ama ikisi arasındaki fark ne ve neden bu kadar uçurum fiyat farkı var?
Superlight

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
wraith e bakacaksın swar50 kodunu da kullan 50 TL düşüyor yurt dışından getiriyorlar mouseları ama 2 yıl garantili
sora hoşuma gitti biraz geç gördüm kb ama hoşuma gitti sora peki bu yurtdışından mı geliyor bide sitede iade problemleri yaşayan çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

sora hoşuma gitti biraz geç gördüm kb ama hoşuma gitti sora peki bu yurtdışından mı geliyor bide sitede iade problemleri yaşayan çok
bide sora da sıkıntı sorun varmı yani iadede sıkıntı oluyor dediler oyuzden bide 45gram çok iyi ama fazla mı hafif aimi nasıl kontrol edicem o takıldı aklıma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom