Neler Yeni

Logitech G PRO X SUPERLIGHT vs Razer Deathadder V3 PRO mu ?

Melihdml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Melih damla
Merhaba öncelikle şuanki kullandıgım mouse steelseries rival 110 artık değiştirmek istiyorum cs2 oynuyorum ve sensim düşük elimi ağrıtıyo bir süre sonra o yüzden hafif iyi bir mouse arıyorum ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım benim icin önemli seyler hafif olması ve elim o kadar büyük degil hangisi daha ergonomik olur

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Merhaba öncelikle şuanki kullandıgım mouse steelseries rival 110 artık değiştirmek istiyorum cs2 oynuyorum ve sensim düşük elimi ağrıtıyo bir süre sonra o yüzden hafif iyi bir mouse arıyorum ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım benim icin önemli seyler hafif olması ve elim o kadar büyük degil hangisi daha ergonomik olur
DA v3 pro eğer elin orta-büyük kategorisindeyse.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Superlight kullanıcısıyım. Bu ürüne vericeğin paraya piyasada 4K hz li bir çok yönden Superlight dan daha iyi ve aynı fiyata sadece mouse üreten markalar var onları araştırmadan alma bence.

Qavitaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hasan Hüseyin Gümüş
logitech biraz daha popülerizm yaratıyor. benq mouslarına da bakabilirsin. razer v3 kullanıyorum. ilk serisinden itibaren kullandığım seri memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,897
İsim
Burak Karadağ
Deathadder V3 Pro kullanıyorum 6 aydır ve muazzam fakat elin küçük ise tabi ki de Logitech al. Deathadder büyük eller için çok daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,021
Üyeler
141,077
Son üye
foxic266
Top Bottom