Neler Yeni

Logitech g102, GHUB açılmadan tıklamıyor

Emin16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin
Öncelikle merhaba,

Sorunu dün akşam fark ettim (1 haftadır açmıyordum bilgisayarı)
En son kapatmadan GHUB ı güncelleyip kapatmıştım dün bilgisayarı açtım ışıklar yerinde ancak sağ sol click ve tekerlek çalışmıyor mouse bozuldu diye tribe girdim
ama mouse imleci ekranda haraket ediyordu neyse 2. mouse'u takıp ghub ı açtım sorun düzeldi güncellemelere baktım güncellemede yok şuan için
sorunun özü bilgisayarı açıyorum mouse hareket ediyor ama ghub açılmadan tıklamaları yapmıyor.
Şimdi fark ettim sağ baş parmağa gelen tuşlar ghub'ı açana kadar çalışıyor ana 3 tuşta problemim var
daha önce başına gelen veya yardımcı olabilecek varmı çok kritik bir sorun değil zaten bilgisayarı açınca DPI ayarı için mecbur açıyorum :)

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Z3L0XC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz A
Dostum öncelikle merhaba bu konuyu şimdi gördüm ve aynı sorunu bende yaşadığım için sana çözümünü göstereceğim.
İlk başta GHUB'dan ayarlar sekmesine gelip otomatik güncellemeleri kapatıyorsun.
Sonra gerekli olan makrolarını bir köşeye yazıp GHUB'u kapatıyorsun.
Sonra WIN+R - appdata - Roaming - "G HUB" klasörüne SHIFT+DELETE atıyorsun.
Yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlat ve GHUB'u aç.
Ama haberin olsun yeni güncelleme geldiğinde yapmalısın. Hafta da 1 kere kontrol et.

Düzeltme:

Appdata'da G HUB'ı sildikten sonra "lghub" 'ı silmen gerek.

Emin16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler şuan yeni güncelleme gelince düzeldi eğer yine aynı sorunu yaşarsam deneyeceğim
Dostum öncelikle merhaba bu konuyu şimdi gördüm ve aynı sorunu bende yaşadığım için sana çözümünü göstereceğim.
İlk başta GHUB'dan ayarlar sekmesine gelip otomatik güncellemeleri kapatıyorsun.
Sonra gerekli olan makrolarını bir köşeye yazıp GHUB'u kapatıyorsun.
Sonra WIN+R - appdata - Roaming - "G HUB" klasörüne SHIFT+DELETE atıyorsun.
Yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlat ve GHUB'u aç.
Ama haberin olsun yeni güncelleme geldiğinde yapmalısın. Hafta da 1 kere kontrol et.

Düzeltme:

Appdata'da G HUB'ı sildikten sonra "lghub" 'ı silmen gerek.

Top Bottom