Neler Yeni

Logitech g27 windows 11 de oynanır mı?

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
Logitech g27 direksyon almak istoyorum forza horizon 5 ve asetto corsa oynayacağım windows 11 dr bunları oynayabilir miyim? Kendi sitesinde direksyon çok eski olduğu için haliyle windows 11 için driverı mevcut değil.

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
benim de dfgt direksiyonum var win11 driverı yok win 10 var hiç denemedim daha win 11 de çalıştırmayı

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim de dfgt direksiyonum var win11 driverı yok win 10 var hiç denemedim daha win 11 de çalıştırmayı
Başka bir forum sayfasında windows güvenliği bölümünde bir ayarı kapatıp windows 11 de de kullanılabilir olduğunu gördüm ama pek emin değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
Oyunlar olsun, donanım olsun, aksesuar olsun, hepsinde sıkıntı çıkıyor.
Çünkü çoğu 32 Bit ile çalışıyor ve WIN 11 64 bit destekliyor genellikle.

Need For Speed Shift indirip oynayayım dedim benim DANDİK ama yine Logitech :)D) direksiyon ile ama OLMADI.
Olmazsa üzülme yani, Win 11 yerine win 12 getireceklermiş yakın zamanda, inşallah bu sorun çözülür 12 ile.

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam nerde gördünüz buna ihtiyacım olabilir
https://www.technopat.net/sosyal/konu/logitech-driving-force-gtnin-windows-11-destegi-yok.1851929/
Bu forum sayfasında altlara indiğiniz zaman şöyle bir yorum var.
"Geç yanıt için çok özür dilerim ama sorunu çözdüm. Sorun Windows 11'in "Bellek Bütünlüğü" koruması. DFGT'nin sürücüleri ile uyumsuz bu özellik. Windows Güvenliği uygulamasını açın "Cihaz Güvenliği" sayfasının en başında "Çekirdek Yalıtım" kısmı var onun hemen altında "Çekirden Yalıtım Ayrıntıları" yazısına tıklayın, "Bellek Bütünlüğü" özelliğin kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Bu aşamadan sonra sürücüleri yeniden kurmayı deneyin yönetici olarak. Bende işe yaradı."
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam nerde gördünüz buna ihtiyacım olabilir
Bu arada internette yabancı kaynaklı bu yorumu doğrulayan bir video var.
Yabancı dilim olmadığı için anlayamıyorum ama galiba işe yarar gibi duruyor.
Eğer denerseniz bana sonuç hakkında bilgi verir misiniz?

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
https://www.technopat.net/sosyal/konu/logitech-driving-force-gtnin-windows-11-destegi-yok.1851929/
Bu forum sayfasında altlara indiğiniz zaman şöyle bir yorum var.
"Geç yanıt için çok özür dilerim ama sorunu çözdüm. Sorun Windows 11'in "Bellek Bütünlüğü" koruması. DFGT'nin sürücüleri ile uyumsuz bu özellik. Windows Güvenliği uygulamasını açın "Cihaz Güvenliği" sayfasının en başında "Çekirdek Yalıtım" kısmı var onun hemen altında "Çekirden Yalıtım Ayrıntıları" yazısına tıklayın, "Bellek Bütünlüğü" özelliğin kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Bu aşamadan sonra sürücüleri yeniden kurmayı deneyin yönetici olarak. Bende işe yaradı."
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada internette yabancı kaynaklı bu yorumu doğrulayan bir video var.
Yabancı dilim olmadığı için anlayamıyorum ama galiba işe yarar gibi duruyor.
Eğer denerseniz bana sonuç hakkında bilgi verir misiniz?
teşekkür ederim

Top Bottom