Neler Yeni

Windows 10 Keyi Windows 11 de çalışır mı?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Windows 11 Keyleri pahalı olduğu için Win 10 Keyi alıp win 11 de etkinleştirmek istiyorum. Eğer yapılıyorsa direkt windows 11 kurup keyi girsem etkinleşir mi? Yoksa windows 10 kurup keyi girip sonra onu win 11 e mi yükseltmem lazım? Bir de keyi burdan alacağım: https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-retail-key-satin-al/
Retail key diyor ama sitedeki oem keylerden falan daha düşük fiyatı. Bir sorun çıkartır mı bu key?

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
forumda biri win11 de denemisti sanirim çalıştığını söylüyordu. microsoft win11 kullanimi artsin diye kabul ediyor kodlari suan normal yaz sorun yasarsan win10 yukle oraya yaz sonra win11 yukseltme araci ile gecis yap retail key kalır. retail keyler format atinca siliniyor oem daha iyi

Son düzenleme:

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forumda biri win11 de denemisti sanirim çalıştığını söylüyordu. microsoft win11 kullanimi artsin diye kabul ediyor kodlari suan normal yaz sorun yasarsan win10 yukle oraya yaz sonra win11 yukseltme araci ile gecis yap retail key kalır. retail keyler format atinca siliniyor oem daha iyi
Format atıp tekrar keyi girsem çalışmaz mı yani?

Mustincee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mustafa ince
Calisir kanka ben o sekildd kullaniyorum

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
Format atıp tekrar keyi girsem çalışmaz mı yani?
oem kalır retail siliniyor diyorlardı denemedim tabi. yukseltme ve dusurmelerde silinmez ama win10 dan win11 gecebilirsin veya geri donus yapabilirsin format atmadan

Top Bottom