Neler Yeni

windows 10 mu 11 kurayım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Knk Win 10 biraz eskimedi mi ya. 2025'te desteği bitecek 2 yıl kaldı sadece.
win 12 yi görmeden 11 e geçmem şahsen. eski falan ama işimizi görüyo ve arayüzü daha sade ve basit. ben win 10 da bi eksiklik görmedim

Sergeant Cross

80+ Bronze
artıları eskileri ne sence
Knk sistemin pek yeni değil ve RAM 8GB.

Bence Win 11 kullanacaksan min. 12GB RAM'in olsun. Ayrıca intelin 9. Nesil işlemcileri rezalet, zamanında AMD'ye göre çok geride kalmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

win 12 yi görmeden 11 e geçmem şahsen. eski falan ama işimizi görüyo ve arayüzü daha sade ve basit. ben win 10 da bi eksiklik görmedim
O da olur knk ama 7 yıldır aynı arayüzü görüyoruz biraz sıkıcı olmadı mı arayüz?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Knk sistemin pek yeni değil ve RAM 8GB.

Bence Win 11 kullanacaksan min. 12GB RAM'in olsun. Ayrıca intelin 9. Nesil işlemcileri rezalet, zamanında AMD'ye göre çok geride kalmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O da olur knk ama 7 yıldır aynı arayüzü görüyoruz biraz sıkıcı olmadı mı arayüz?
ben alıştığım şeyleri değiştiremiyorum hayatımda xp 7 10 dan başka işletim sistemi kullanmadım :D bi ara vista pc m vardı kanserlenip xp ye geçtim çok uzun yıllar da xp kullandım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Knk öznel bir şey doğru söylyorsun 11 de 4/4'lük bir windows değil. 😃
bi arkadaşın pc de var da alışamadım. belki biraz kullanınca alışır insan ama uğraşmak istemiyorum :ROFLMAO:

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
cagari
evet ama çok sıkıcı bi görünümü var ben şahsen windows 11 i .ok beğendim pc ye oturur menüsüne bakarım o kadar güzel ve çekici olmuş ama çok fazla performans farkı olurmu acaba yoksa 1 - 2 fps farkmı olur

SnareEcho

80+ Silver
neden mesela hocam yani küçük düşürmek için değilde cidden bilgisayarıma uygun bir işletim sistemi seçmek istiyorum neden böyle düşünüyorsun merak ettim
Hocam bakın win 10 win 11 den daha iyi. Win 11 de hergün yeni bir hata çıkıyor. Win 11 e göre Win 10 hem daha eski, hem daha az cihaza ağırlık yapar normal olarak. Yani şu anda iki seçenek var.
A) Daha az hatası olan, daha az ağırlık yapan ve daha iyi Performans gösteren Windows 10
B) Daha fazla hatası olan, daha fazla ağırlık yapan ve daha kötü Performans gösteren Windows 11

Top Bottom