Neler Yeni

Logitech G305 Alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
merhabalar şuanki kullanmakta olduğum mouse steelseries rival 3 kablolu modeli bu mouseyi satıp üstüne biraz para ekleyip logitech g305 almayı planlıyorum sizce alınır mı? kablosuz mouseye geçmek istiyorum artık kablolardan kurtulmak lazım ya da steelseries dan devam edip onun wirelles mouse almalıyım veya logitech de yine bu tarz fiyata wirelles mouse öneriniz varsa bekliyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Barış Okçu
Dostum ilgilenirsen elimde garantiden sıfır gönderilmiş g pro x var. Sadece şarj kablosu yok değişim ürünü olduğu için. Herhangi bir Micro usb kablo şarj ediyor. 2500 e verebilirim. Yaklaşık 17-18 ay garantisi var sıfır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum ilgilenirsen elimde garantiden sıfır gönderilmiş g pro x var. Sadece şarj kablosu yok değişim ürünü olduğu için. Herhangi bir Micro usb kablo şarj ediyor. 2500 e verebilirim. Yaklaşık 17-18 ay garantisi var sıfır.
bende ucuza arıyorum yani şuan ki mousemi 750 ye satıp 1199 tl ye g305 almayı düşünüyorum

Btengin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Batuhan Engin
Ben 2-3 sene kullandım, bir sorun yaşamadım, gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
arkadaşlar sorun yaşamamış ama ben 1yil kullandim sonra pil yuvalarında sorun oldu ordan içine geçti falan mouse bozuldu şans işi
imkanınız varsa bataryali mouse alın pilli almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
Ben 2-3 sene kullandım, bir sorun yaşamadım, gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.
hocam bazı yerler replika gönderiyormuş ondan g hub ta gözükmüyormuş ta acaba bildiğiniz güvenilir yer varmı 1300 tl ye şuan vatan bilgisayarda var ondan mı alim

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
hocam bazı yerler replika gönderiyormuş ondan g hub ta gözükmüyormuş ta acaba bildiğiniz güvenilir yer varmı 1300 tl ye şuan vatan bilgisayarda var ondan mı alim
vatan kazık tır Akakçe den bak en ucuz nerdeyse al
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış hatirlamiyosam incehesap da en ucuzdu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
Bu arada g305 te takılma sorunu yaşayan var 2 3 aydan sonra acaba g203 mü alsam diye düşünüyorum kablolu ama yani g305 te takılma yaşayanda var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,043
Üyeler
154,696
Son üye
arda910
Top Bottom