Neler Yeni

Çözüldü✓ LOGİTECH G305 ALINIRMI gerçekten yardım

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adem Taş
logitech g305 almayı planlıyorum ama kimisi övüyor kimisi gömüyor çünkü kablosuz bir mouse arıyorum oyunlar için razer marka kullanıyorum suan ama sıkıldım bu markadan ve elim için rahatsız olmaya başladı
sizce alsam mı?

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre
Çok kötü degil ama daha iyi seçenekler var bu agirlikta ve pille calisan mouse önermem

kırmızışarapp

80+ Silver
logitech g305 almayı planlıyorum ama kimisi övüyor kimisi gömüyor çünkü kablosuz bir mouse arıyorum oyunlar için razer marka kullanıyorum suan ama sıkıldım bu markadan ve elim için rahatsız olmaya başladı
sizce alsam mı?
Kullanıyorum. Olumsuz yorumların hepsi boş bence. Önerilir...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok kötü degil ama daha iyi seçenekler var bu agirlikta ve pille calisan mouse önermem
Pille çalışması bir yandan daha iyi aslında. Şarjı bittiğinde çıkar tak devam et tarzını seviyorum ki zaten şarjı hızlı bitmiyor. Duracell ile aylarca kullanıyorum. Yeri geliyor günde 5 saati geçen kullanımım çok oluyor genelde.

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adem Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ince pil ve alüminyum folyo kullanarak ağırlığını 80gr gibi bir rakama düşürücem. oyuncu olarak 99 gramdaa oynayamam içindeki pil neredeyse 20-23 gram

Kullanıyorum. Olumsuz yorumların hepsi boş bence. Önerilir...

Pille çalışması bir yandan daha iyi aslında. Şarjı bittiğinde çıkar tak devam et tarzını seviyorum ki zaten şarjı hızlı bitmiyor. Duracell ile aylarca kullanıyorum. Yeri geliyor günde 5 saati geçen kullanımım çok oluyor genelde.
teşekkür ederim. o zaman alıyorum logitech g305 i

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre
ince pil ve alüminyum folyo kullanarak ağırlığını 80gr gibi bir rakama düşürücem. oyuncu olarak 99 gramdaa oynayamam içindeki pil neredeyse 20-23 gram

teşekkür ederim. o zaman alıyorum logitech g305 i
En az 82 gram oluyor yine fazla sayılır ama siz bilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çetin
sizce alsam mı?
G305 yerine darmoshark n3 alabilirdiniz özellik olarak da daha iyisi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166