Neler Yeni

Rival 3 wireless ve G305 deneyimlerim

PNSHER

80+
500-600 TL civarı kablosuz mouse arayanlar için Steelseries Rival 3 wireless ve Logitech G305 ile 1 aylık deneyimlerim ;

Rival 3 ü 1 aylık kötü bir deneyimden sonra iade edince g305 e geçiş yaptım ve ikisini de eşit süre deneyimledim.
(1 ay sonra nasıl iade ettin derseniz, ürünü amazondan almıştım 2 hafta normal kullanımdan sonra scroll tuşu bozuldu.
2 hafta boyunca da global servisinden yardım bekledim sonrasında da iade ettim.
Steelseries mouselerde sanırım scroll tuşunun bozulması kronik internette aratırsanız yüzlerce kişinin aynı sorunu yaşadığını görebilirsiniz.)

Rival 3 ün kağıt üstünde özellikleri daha iyi gözükmesine rağmen g305 den tek artısı bluetooth ile bağlanma özelliği olmasıydı.
400 saat kullanım sunduğu söylenen mousenin pilleri haftada bir bitiyordu (Duracellin 2 adet 750mah AAA şarjlı pilleri ile kullanmaktaydım).
G305 daha az bir kullanım süresi(250 saat) vaad etmesine rağmen 1 aydır pili bitmedi (1 adet Duracell şarjlı AA 2500mah pil ile kullanıyorum).
İkisinde de herhangi bir gecikme hissetmedim boyut ve tutuş bakımından birbirine çok benzerler. Kalite hissiyatı g305 de daha iyi.
Logitechin diğer ve en önemli artısı da global servisin size yardımcı olması ve gerektiğinde ürünün yenisini göndermesi. (daha öncesinde arızalı ürünleri geri almadan 2 adet G213 Klavye ve G203 mouse gönderdiler. Ürünlerinin arkasında durmaları gerçekten çok iyi. Aynı desteği steelseriesden bekliyorsanız beklemeyin aldığınız yere götürün biz türkiyeye gönderim yapmıyoruz diyorlar.)

Fiyat olarak şuan 100tl kadar fark var. Ben aldığım zamanlarda G305i indirimde Rival 3 fiyatına almıştım Şuann bile o fiyat farkına değer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,153
Üyeler
140,144
Son üye
KayıpbiTrack
Top Bottom