Neler Yeni

Logitech G703 Scroll Tamir edecek firma yada site var mı ?

byCjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Can Nak
Arkadaşlar Elimde Logitech G703 mouse var mouse orta click calısıyor fakat scroll sınırsız dönüyor ve yukarı aşağı yapmıyor scrolldaki ışık yanıyor fakat logitech G simgesi yanmıyor(yanmamasının sebebi büyük bir olasılıkla mouse açtıktan sonra kabloyu hafif bükmüş yada ezmiş olabilirim. Forumda böyle Tamir yapan bildiğiniz güvenilir bir firma yada site var mı ? Şimdiden herkese teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,868
İsim
Emir Yusuf
Logitech desteğe mail atmayı deneyebilirsin. Müşteri memnuniyeti konusunda çok üst düzey bir firma kendileri. Ürününüz sizde kalsın biz size o ürünün 0'ını yollayalım dedikleri çok oluyor. Şansını dene

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Numan Ceylan
Fiyatları biraz tuzlu ama en profesyonel yapan yer burasıdır. Diğer ustalar gibi tamir edip başka yerden arıza çıkarmazlar.

byCjz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Can Nak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech desteğe mail atmayı deneyebilirsin. Müşteri memnuniyeti konusunda çok üst düzey bir firma kendileri. Ürününüz sizde kalsın biz size o ürünün 0'ını yollayalım dedikleri çok oluyor. Şansını dene
vallahi ürünün seri numarasını falan faturasını bulamıyorum garantiside biteli çok oluyor yinede bana ücretli yardımcı olurlarmı ? Ve Bu desteğe nasıl ulaşabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatları biraz tuzlu ama en profesyonel yapan yer burasıdır. Diğer ustalar gibi tamir edip başka yerden arıza çıkarmazlar.
Buraya Ulaşmaya calıstım wappdan ama cevap alamadım bende mail attım bakalım geri dönüş yaparlarsa onlara göndermeyi düşünüyorum

Top Bottom