Neler Yeni

Logitech G920 drift atarken bazen katır kutur ediyor normal midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dursun Mehmet Bala
Logitech g920 direksiyonu aldığımdan beri normal fonsiyonunda herhangi bir problem yok her şey normal ama bazen drift atarken toplamaya çalıştığımda çevirirken kütür kütür takılıyor sebebi nedir normal midir normal değilse nasıl düzeltilir veya bunun drift için bir ayarı varsa anlatabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Hocam 1 sene g29 kullandım
arada bi sizin dediğiniz gibi katır kutur sesler çıkarabiliyordu yani normal
dişli sistemler böyle ses yapıyor kafaya takmayın

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Logitech g920 direksiyonu aldığımdan beri normal fonsiyonunda herhangi bir problem yok her şey normal ama bazen drift atarken toplamaya çalıştığımda çevirirken kütür kütür takılıyor sebebi nedir normal midir normal değilse nasıl düzeltilir veya bunun drift için bir ayarı varsa anlatabilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim
G920 bildiğim kadarıyla Thrustmaster gibi 'kayış' değil 'dişli' kullanıyor dolayısı ile bu sesler normaldir

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Normal. Dişliden dolayı bazı durumlarda olabiliyor. Drifti hangi oyunda atıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dursun Mehmet Bala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G920 bildiğim kadarıyla Thrustmaster gibi 'kayış' değil 'dişl
Assettodaki ayarların nasıl? Bende de 920 var ama bi tutturamadım ayarları. Normalde iyi ama drift için pek uygun direksiyon sertliği vs. Özelden yazsam paylaşabilir misin müsait olduğunda?
knk keşke benim ayarlar düzgün olsada senlede paylaşsam bir türlü tutturamadım işte katur kutur ( ses geldikçe içim gidiyor zarar veririm diye korkuyorum çeviremiyorum diteksiyonu ) ediyor bir türlü toplayamıyorum aracı, drift atarken cihazı fişten çekip oynuyorum mecbur, yazılımdan sertiği düşürüyorum kâr etmiyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
knk keşke benim ayarlar düzgün olsada senlede paylaşsam bir türlü tutturamadım işte katur kutur ( ses geldikçe içim gidiyor zarar veririm diye korkuyorum çeviremiyorum diteksiyonu ) ediyor bir türlü toplayamıyorum aracı, drift atarken cihazı fişten çekip oynuyorum mecbur, yazılımdan sertiği düşürüyorum kâr etmiyor
Asettoda öyle ya bı kere tuttursan mükemmel olacak da. Ben normal yarışlar için bu adamın ayarını kullanıyorum gayet güzel geldi bana deneyebilirsin istersen. Ama drift için ekstra program indiriyor herkes gördüğüm kadarıyla. Onu çözemedim henüz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dursun Mehmet Bala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asettoda öyle ya bı kere tuttursan mükemmel olacak da. Ben normal yarışlar için bu adamın ayarını kullanıyorum gayet güzel geldi bana deneyebilirsin istersen. Ama drift için ekstra program indiriyor herkes gördüğüm kadarıyla. Onu çözemedim henüz.

ben assettoda hiç yarış yapmıyorum yaparsam aklımda eyvallah👍

Top Bottom