Neler Yeni

Logitech in şuanda piyasadaki en iyi webcami ne

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doom slayer
Logitech in şuan piyasadaki en iyi webcami ne merak ediyorum benim bildiğim brio ama belki yenisi çıkmıştır son bi kaç yıldir Logitech i takip etmiyorum

kırmızışarapp

80+ Silver
Logitech streamcam veya c922 pro daha iyi bence. Youtubedan karsilastirmalarini izlemeni öneririm.

kırmızışarapp

80+ Silver
Brio'yu tanıdığım biri kullanıyor. Bence o kadar manyak bir şeyi yok. Streamcam ve c922 pro karsilastirmalarina bakmanı öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence wn mantıklısı webcam özelliği olan fotoğraf makinesidir pc ye bağlayıp capture csrd olmadan canlı yayınlarda kullanabilirsiniz.
Kameralar çok pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doom slayer
Sağolun beyler brio 4k versiyonunda karar kıldım ama tavsiyeler içinde extra teşsekürler

Trekker

80+
Brio'yu tanıdığım biri kullanıyor. Bence o kadar manyak bir şeyi yok. Streamcam ve c922 pro karsilastirmalarina bakmanı öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kameralar çok pahalı.
Elinde böyle sony a6000 gibi kamerası varsa kullanmıyorsa değerlendirmesi için dedim bu arada kameralar çoğu webcamden iyi focusluyor

kırmızışarapp

80+ Silver
Elinde böyle sony a6000 gibi kamerası varsa kullanmıyorsa değerlendirmesi için dedim bu arada kameralar çoğu webcamden iyi focusluyor
Valla 10k kameraya vermek yerine webcam alırım. Sadece webcam odaklı kullanacaksam.

Top Bottom