Neler Yeni

LoL de Nvidia düşük gecikme modu çalışıyor mu ?

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Arda Yılmaz
Rtx 2060 ekran kartı kullanıyorum Nvidia uygulama ayarlarında düşük gecikme ayarını gördüm galiba Nvidia reflex ile aynı şey. Bu ayarı açsam LoL de çalışır mı yoksa negatif mi etki eder bilen yada kullanan var mı ?

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sercan
Rtx 2060 ekran kartı kullanıyorum Nvidia uygulama ayarlarında düşük gecikme ayarını gördüm galiba Nvidia reflex ile aynı şey. Bu ayarı açsam LoL de çalışır mı yoksa negatif mi etki eder bilen yada kullanan var mı ?
lolde herhangi bir kasma sıkıntısı yaşamaman lazım o ekran kartıyla işlemcin ne (bende 5600g var 60 altına düşmedim hiç ekran kartsız max 140 gördüm galiba)

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Arda Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lolde herhangi bir kasma sıkıntısı yaşamaman lazım o ekran kartıyla işlemcin ne (bende 5600g var 60 altına düşmedim hiç ekran kartsız max 140 gördüm galiba)
Zaten 144 sabit oynuyorum fps ile sıkıntım yok sadece daha düşük gecikme değeri almak için işe yarıyor mu diye sordum. İnternette hiç kaynak yok. Herhalde kimse LoL de denememiş bu ayarı.

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sercan
Zaten 144 sabit oynuyorum fps ile sıkıntım yok sadece daha düşük gecikme değeri almak için işe yarıyor mu diye sordum. İnternette hiç kaynak yok. Herhalde kimse LoL de denememiş bu ayarı.
çünkü lolde böyle bir şeye genel olarak gerek yok bunu deneyen birisininde var olduğunu sanmıyorum fikrimce kendin test et ona göre değerlendir ama yine kendi fikrimce hiçbir fark olmaz

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Arda Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran Görüntüsü (170).png

Armi3067

80+ Bronze
Gecikmeyi test edebileceğin bir ekipmanın yoksa anlayamazsın ama nvidia denetim masasından 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesi üzerinden program ayarlarına gelip, LoLü seçersen alt kısımda ayarlar gelicektir oradan düşük gecikme oranı modu bulup açabilirsin fakat BENCE işe yaramayacaktır. Ve dediğim gibi açsanda anlayamazsın

Top Bottom