Neler Yeni

LOL de tilt olmamayı nasıl beceriyorsunuz

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
tr de cabuk tilt oluyorum diye west geçtim eskidende westte oynardım west ligim gold plat arası en kolay şeyde bile çok tilt oluyorum mentalim çok bozuk daha önce oyunu 3 kere sildim ve sonra dayanamayıp tekrar yükledim mentali çok bozuk bir insanım nasıl düzeltebilirim sakin kalmayı öğretir misiniz
NA sunucusu daha iyi, pinginiz yoksa orada oynamanızı öneririm. Pingleri açık tutun sadece /fullmute all işinizi görür.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Oyunu bırakarak çözümü bulabilirsin.

LahmatsuDcr

80+ Silver
Beceremiyorum. Tilt oluyorum.

unicornkafasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Emirhan Keskin
tr de cabuk tilt oluyorum diye west geçtim eskidende westte oynardım west ligim gold plat arası en kolay şeyde bile çok tilt oluyorum mentalim çok bozuk daha önce oyunu 3 kere sildim ve sonra dayanamayıp tekrar yükledim mentali çok bozuk bir insanım nasıl düzeltebilirim sakin kalmayı öğretir misiniz
/mute all yaz chate bu kadar

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Kanka Valorant ve CS de aşırı tilt olan biriyim ama günde 12 Saat LOL oynarken 0 tilt neden böyle bilmiyorum

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Oyunu sildim tilt olmuyorum öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
940,819
Üyeler
147,950
Son üye
egemen1233
Top Bottom