Neler Yeni

Lol hesabımı çaldılar

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Arkadaşlar lol hesabımı çaldılar dün e posta geldi şifre değiştirme isteği diye bende boş erdim bi baktım lol e girerken şifreyi kabul etmiyor bende dedim hass- işte sonra bilet gönderdim bekliyorum abi o son akali videosuna tıklamayacaktım kesin ondan oldu @XecAts @Metshi @sefababa @Ercü

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
Arkadaşlar lol hesabımı çaldılar dün e posta geldi şifre değiştirme isteği diye bende boş erdim bi baktım lol e girerken şifreyi kabul etmiyor bende dedim hass- işte sonra bilet gönderdim bekliyorum abi o son akali videosuna tıklamayacaktım kesin ondan oldu
vanguard 🥺

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ne yapabilirim almak için (geri)

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Riot desteğe yaz.
Hocam yazdım ama çok geç cevaplıyorlar onlar cevaplayana kadar hesabın e postasını değiştirecekler diye korkuyorum bide satışa çıkarsa ve sıkıntı çıkarsa bana ait olduğunu kanıtlayamazsam karakolluk bile olabilirim belki diye korkuyorum

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar lol hesabımı çaldılar dün e posta geldi şifre değiştirme isteği diye bende boş erdim bi baktım lol e girerken şifreyi kabul etmiyor bende dedim hass- işte sonra bilet gönderdim bekliyorum abi o son akali videosuna tıklamayacaktım kesin ondan oldu @XecAts @Metshi @sefababa @Ercü
Riot desteğe yaz alırsın

Turacula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Turancan keskin
Dostum eğer çok para yatırmadıysan uğraşma derim kanser risklerinden bir tanesi hayatından eksilmiş olur:)

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam yazdım ama çok geç cevaplıyorlar onlar cevaplayana kadar hesabın e postasını değiştirecekler diye korkuyorum bide satışa çıkarsa ve sıkıntı çıkarsa bana ait olduğunu kanıtlayamazsam karakolluk bile olabilirim belki diye korkuyorum
Hesabın epostasını değiştirmeleri önemli değil, ilk mail sendeyse her türlü hesabı alırsın.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkincisi varr ama hatta daha bu olay olmadan 24 saat içinde değiştirmiştim
Bildiğim kadarıyla ilk mail önemli rol oynuyor, ama sana sorular soracaklar onları cevapladıktan sonra ancak belli olur şimdilik kesin bir şey diyemem.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe
Bildiğim kadarıyla ilk mail önemli rol oynuyor, ama sana sorular soracaklar onları cevapladıktan sonra ancak belli olur şimdilik kesin bir şey diyemem.
hocam e-posta yı değiştirince otamatik olarak şifre sıfırlanıyormuş bu yüzden olmuş suan hesabıma girebiliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,777
Üyeler
151,801
Son üye
mesuttosun
Top Bottom