Neler Yeni

LOL HESAP Bilgisi yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
boğaçhan ışıksaçan
Reisler konuyu karıştırmadan gireceğim 2021 de itemsatıştan sattığım hesabı dün riota ticket atarak geri aldım. İlk sahibi olduğum için hesabın en ince ayrıntısına kadar her bilgiye sahibim sattığım kişi başkasına sattı mı bilmiyorum ama aktif olarak oynanmış hesap 1000 rp atılmış hatta şimdi size sorum bu adam riota ticket atsa ödeme bilgilerini gösterse hesabı geri alabilir mi ya da hesap satıldı diye banlatabilir mi eğer sattığım kişi hala kullanıyorsa item satışta sattığıma dair görseller mevcut lakin başkasına sattıysa alıcının kanıtı var mıdır bilmiyorum hemen doğrulamayı falan etkinleştirdim zaten

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Mustafa Aydın
Reisler konuyu karıştırmadan gireceğim 2021 de itemsatıştan sattığım hesabı dün riota ticket atarak geri aldım. İlk sahibi olduğum için hesabın en ince ayrıntısına kadar her bilgiye sahibim sattığım kişi başkasına sattı mı bilmiyorum ama aktif olarak oynanmış hesap 1000 rp atılmış hatta şimdi size sorum bu adam riota ticket atsa ödeme bilgilerini gösterse hesabı geri alabilir mi ya da hesap satıldı diye banlatabilir mi eğer sattığım kişi hala kullanıyorsa item satışta sattığıma dair görseller mevcut lakin başkasına sattıysa alıcının kanıtı var mıdır bilmiyorum hemen doğrulamayı falan etkinleştirdim zaten
hacı niye böyle bir şey yapıyorsun ki bu hesabı sen satın almış olsan zırlardın para yatırdım diye umarım arkadaş hesabı geri alır

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Hesabı geri almışsın bide utanmadan buradan akıl mı istiyorsun? Umarım karşı taraf siteye ulaşır şikayetci olur güzel bir dava açarlar akıllanırsın en azından.

Not: O sitelerde satış yaparken satış sözleşmesini kabul ediyorsunuz. Hesabın başına gelebilecek her sorundan siz sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Dolandırdığınız kişi siteye ulaştığında, bilgilerinizi savcılık ve avukatlar ile anında paylaşacaklar evinize icra kağıdı gelecek yanında avukatın ücreti ve daha fazlası olacak ki umarım böyle olur da oturup ağlarsın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
boğaçhan ışıksaçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolandırıcılık yapmışsın bide utanmadan buradan akıl mı istiyorsun? Umarım karşı taraf siteye ulaşır şikayetci olur güzel bir dava açarlar akıllanırsın en azından.
Reis olayı cok detaylı anlatamadım olay şu ben bu adama ilan sattım adam hesap + para şeklinde ödeme yaptı lakin bana verdiği hesabı geri almış bende o yüzden aldım dolandırmadım kimseyi yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
boğaçhan ışıksaçan
İlk o geri aldıysa hesabı iyi yapmışsın fakat dava yine de açılabilme ihtimali var
Knk itemsatış dert değil bana zaten hesap satımı yasal deil açacağı dava çok sorun deil ki 86 TL ye altı zaten adamlar uğraşmaz bile ben sadece lol hesabını ödeme bilgilerini vererek geri alabilir mi veya kapattırabilie mi bunu bilmiyorum

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
Kapattıramaz çünkü ilk sahibi sensin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer adam Riot'a bana sattı falan derse satmadım çaldı falan dersin herhalde

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Eren
benim arkadaş ta senin gibi geri aldı hesabı 3 kere biri geri vermezsen hesabı ticket atıp banlatıcam fln dedi ama ban yemedi büyük ihtimal yemezsin ama dava fln bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
boğaçhan ışıksaçan
Kapattıramaz çünkü ilk sahibi sensin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer adam Riot'a bana sattı falan derse satmadım çaldı falan dersin herhalde
Knk itemsatışta görsel var ya sattığıma dair

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
boğaçhan ışıksaçan
benim arkadaş ta senin gibi geri aldı hesabı 3 kere biri geri vermezsen hesabı ticket atıp banlatıcam fln dedi ama ban yemedi büyük ihtimal yemezsin ama dava fln bilmiyorum
Knk görsel var sattığıma dair

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,684
Üyeler
141,029
Son üye
Hammerklavier
Top Bottom