Neler Yeni

LoL oynarken oyun donuyor

guhaze

80+
LoL oynarken bir anda donuyor ne alt F4 çalışıyor ne de alt Tab. Bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum. Nedeni nedir acaba? Yardım ederseniz çok çok sevinirim.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
yağız ahmet özdemir
LoL oynarken bir anda donuyor ne alt F4 çalışıyor ne de alt Tab. Bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum. Nedeni nedir acaba? Yardım ederseniz çok çok sevinirim.
Amd kart mi?

guhaze

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6600XT
10400F
B460M-K

m2 ssd ve sata ssd var. ssd ile ilgili olabilir diye m2 den oyunu kaldırıp sataya kurdum devam ediyor sorun

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
sıcaklık gibi geldi sorun, işlemci sıcaklık değerleri nedir

guhaze

80+
cp2077 oynuyorum sorun olmuyor işlemci %80 kullanıma çıkıyor. sıcaklıkla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Driver güncelleme kontrol et olmuyorsa kasanın toz durumunu kontrol et sıcaklıkla ilgisi yok demişsin direkt olarak var, oda olmuyorsa temiz kurulum çözmesi lazım bazı bilgisayarlarda duyuyorum senin yaşadığın sorunu. Temiz kurulum çözüyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Bu sisteminle ilgili bir sorun değil small indie company ile ilgili bir sorun. Bir tek sende olmuyor yayıncılarda vs benim de başıma geldi çoğu kez düzeltilene kadar yapacak bir şey yok

guhaze

80+
Bu sisteminle ilgili bir sorun değil small indie company ile ilgili bir sorun. Bir tek sende olmuyor yayıncılarda vs benim de başıma geldi çoğu kez düzeltilene kadar yapacak bir şey yok
bununla alakalı okuyabileceğim bir yazı ya da tartışma varsa linkini atabilir misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom