Neler Yeni

Oyun oynarken oyundan atıp mikrofonun bir daha çalışmaması

CS 2 oynarken bazen ilk maçta bazen 4 maçta oyun donuyor alt+tab vs atamıyorum tek çare reset atmak reset atıp tekrar maça girdiğimde mikrofonum çalışmıyor oyunun donması veya mikrofonun çalışmaması ayrı hatalar olabilir hem oyunun donması hem de mikrofonun çalışması için ne yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
yağmur yıldırım
CS 2 oynarken bazen ilk maçta bazen 4 maçta oyun donuyor alt+tab vs atamıyorum tek çare reset atmak reset atıp tekrar maça girdiğimde mikrofonum çalışmıyor oyunun donması veya mikrofonun çalışmaması ayrı hatalar olabilir hem oyunun donması hem de mikrofonun çalışması için ne yapabilirim
hocam bu bir bug mı yoksa pc ilemi alakalı ilk onu anlamak gerekiyor bence

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Smoke.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk Altın
ben bunu direkt pc baglantılı oldugunu düşünüyorum neden dersen eski pc de ekran kartından dolayı ısınıp reset atardı açıldıgında ne ekran kartı driveri duruyordu nede ses driverleri duruyordu buda bunun gibi bişi pc deki donanımdan kaynaklandıgını düşünüyorum cs2 problemi olsa direkt oyundan atar mikrofona bişi olmazdı bence bütün donanımları bi gözden geçir biryerde sorun var tetikliyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bunu direkt pc baglantılı oldugunu düşünüyorum neden dersen eski pc de ekran kartından dolayı ısınıp reset atardı açıldıgında ne ekran kartı driveri duruyordu nede ses driverleri duruyordu buda bunun gibi bişi pc deki donanımdan kaynaklandıgını düşünüyorum cs2 problemi olsa direkt oyundan atar mikrofona bişi olmazdı bence bütün donanımları bi gözden geçir biryerde sorun var tetikliyor
Normal cs de rekabetçi ya da Faceit atarken bazen 1. Maçta bazen 4.maçta oyun dönüyor ve öyle kalıyor arkada oyunla alakalı görüntü var ama ses vs yok oluyor işlemci termal macunu yeniledim 1 ay önce psu yu değiştirdim nzxt c650 w aldım ekran kartım da 2 ay önce 2.el Asus tuf 1660 6gb aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,908
Üyeler
141,498
Son üye
truckmighty
Top Bottom