Neler Yeni

Lolde istediğim performansı alamıyorum

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Merhabalar lolde fpsyi 144e sabitliyorum fakat hiçbir zaman 144e sabitlenmiyor hep 142 143 felan oluyor bazen 100e felanda düştüğü oluyor sistemim mi yetersiz anlayamadım.Bu yüzden bazen oyuna drop bile giriyor çözemedim işlemcide 72 derecede felan geziyor yüzde 30 kullanımda

sistemim

msi ventus 1660s
i5 9400f stok fan
1x16gb ram
corsair spec delta kasa 550v corsair psu
500gb toshiba rc 500 m.2 ssd

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rami artırma durumun mümkün mü?
Maalesef üniversiteye gidiceğim için laptop alıcam zaten o yüzden şuanlık geçici çözümler aramaya çalışıyorum.Lole 16gb yetmiyor mu acaba oyun için 9gb kullanıyor sadece

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
oyun içi değerlerim böyle

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.6 MB · Hit: 34
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Attila Alpaslan
Ram arttırma çözüm falan değildir, gayet yeterli 16 GB, sallamayın bir yerlerinizden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun içi değerlerim böyle
LoL bu konularda niyeyse sıkıntılı, bendede aynı sıkıntı var. Dikey senkronizasyonu açıp kapatır mısınız?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Ram arttırma çözüm falan değildir, gayet yeterli 16 GB, sallamayın bir yerlerinizden.

LoL bu konularda niyeyse sıkıntılı, bendede aynı sıkıntı var. Dikey senkronizasyonu açıp kapatır mısınız?
yok hocam dikey senkranizasyonu bekleyse dediğiniz eğer onu aç kapa yaptım bekledim birazda işe yaramadı

ben daha çok işlemci çok ısınıyor diye mi diye düşünmüştüm çünkü yan kapağı açık bu değerleri alıyorum dün god of war oynarken bile korkumdan intel turboyu kapatmıştım

umut2636

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umutcan
benim düşüncem şu i5 9400f biraz eski işlemci olarak kalıyor olabilir geçebilirsen en azından 10400'e geçmeni tavsiye ederim veya bilgin varsa oc deneyebilirsin... oc biraz extrası olur tabi ama aklıma gelenleri söylüyorum sürücülerini güncellemeni önerebilirim söz konusu olan drop için bir şey diyemicem (geçebilirsen en azından 10400'e geçmeni tavsiye ederim) bu kısmı abartmış olabilir ama biraz da ileriye yatırım olarak söyledim hatam varsa yazın lütfen

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
benim düşüncem şu i5 9400f biraz eski işlemci olarak kalıyor olabilir geçebilirsen en azından 10400'e geçmeni tavsiye ederim veya bilgin varsa oc deneyebilirsin... oc biraz extrası olur tabi ama aklıma gelenleri söylüyorum sürücülerini güncellemeni önerebilirim söz konusu olan drop için bir şey diyemicem (geçebilirsen en azından 10400'e geçmeni tavsiye ederim) bu kısmı abartmış olabilir ama biraz da ileriye yatırım olarak söyledim hatam varsa yazın lütfen
yok hocam cidden eskidi bilgisayar 5yıl önce felan vatandan almıştık 4bine bu sistemi ama ağustosta kendime laptop alıcağım için hiç böyle parça değişimiyle felan uğraşmak istemiyorum zaten 4060lı bir laptop alırım büyük ihtimalle eve geldiğimdede o laptobu kullanırım.Bu bilgisayar için şöyle 300 400tl harcasam sıkıntılarım gider mi diye düşündüğümden açtım konuyu yazdığınıza görede değişmez gibi 300 400tlyede :D

Benim şüphelendiğim şey işlemci soğutucusu yetersiz mi geliyor diyeydi çünkü god of warda 82 derece felan görüyordu intel turboyu kapatıyordum korkudan bide adanada yaşıyorum şuan kasanın yan kapağı açık vaziyette oynuyorum.Ama görünüşe göre sıkıntı işlemci soğutucusu değilmiş gibi

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert Uysal
300 400 TL'ye bitane fan alırsın orta kalitede :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
300 400 TL'ye bitane fan alırsın orta kalitede :D
Alırızda hocam heralde alsamda fanı bu sorun çözülmez gibi dediğinize göre şimdilik bu sıcaklıklarda idare edeyim ağustosta laptop alınca onu kullanırım artik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom