Neler Yeni

"Lolminer all devices deselected or failed compatibility check" hatası

cikop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
batuhan
Üç dört gün önceye kadar 21.5.2 driverın da 5500xt 8gb kartımı lolminer 1.30v ile kullanıyordum Windows güncelleştirmeleri kapalı olmasına rağmen uyurken windows güncellemeleri yapmış amd driverını silmiş ve o günden beri lol miner eth 'i çalıştırdığımda üstteki hatayı veriyor . Amdnin şuan sitesinde yayınladığı driverların yarısı denedim ancak sorun aynen devam ediyor.Sorum şu 21.5.2 driverını nereden bulabilirim yada sorunumun çözümü nedir daha önce başına gelen var mı ?

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Sen tecnopatta da sordun sanırım bu soruyu ? Orada demiştim ya driver düşürmen yada miner programını değiştirmen lazım. Google a amd driver 21.5.2 yazsan eminim sonuca ulaşırsın yada başka madenci uygulamaları dene belki o şekilde çözersin. Ayrıca lolminerı neden eski sürüm kullanıyorsun ki 1.39 sürümü var şu an. Belki sürümü değiştirsen de sorunun çözelecek.

cikop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen tecnopatta da sordun sanırım bu soruyu ? Orada demiştim ya driver düşürmen yada miner programını değiştirmen lazım. Google a amd driver 21.5.2 yazsan eminim sonuca ulaşırsın yada başka madenci uygulamaları dene belki o şekilde çözersin.
Evet orada da sordum amdnin şuan yayınladığı listedeki driverların yarısını denedim.amd driver 21.5.2 yazdığımda da bir sonuca ulaşamadım siteler güven vermedi.Önerdiğin farklı bir madencilik uygulaması var mı ?

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Sen lolminer eski sürümünü kullanıyorsun. Önce son sürümünü dene lol minerın. Yine olmadı team red miner ve nb miner dene.

cikop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen tecnopatta da sordun sanırım bu soruyu ? Orada demiştim ya driver düşürmen yada miner programını değiştirmen lazım. Google a amd driver 21.5.2 yazsan eminim sonuca ulaşırsın yada başka madenci uygulamaları dene belki o şekilde çözersin. Ayrıca lolminerı neden eski sürüm kullanıyorsun ki 1.39 sürümü var şu an. Belki sürümü değiştirsen de sorunun çözelecek.
lolminer 1.3 1.39 1.42 işe yaramadı team red miner işe yaradı hocam saolasın

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Rica ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri