Neler Yeni

LÜTFEN YARDIM !! Ekran, Fare, Klavye Işığı Gidiyor Ama Bilgisayar Çalışmaya Devam Ediyor !!!

Empress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet
MERHABA ARKADAŞLAR
Bilgisayarımda bir sıkıntı var bazı oyunlarda oyun devam ederken anında bilgisayarın monitör ,fare ışıkları gidiyor. Ancak fanlar dönmeye devam ediyor ekrana görüntü gelmiyor. Mavi ekran falan da vermiyor hiçbir hareket yapamıyorum. Simsiyah ekran oluyor. Bilgisayarın açma/kapama tuşu bile çalışmıyor. Üçlüden kapatmak zorunda kalıyorum
Yaptığım birkaç araştırmada buna benzer sorunlar yaşandığını gördüm, gigabyte anakart kullanıcılarında, benim de anakart gigabyte ondan olma ihtimali varmı??
İşlemci Ryzen 5700g apu bir işlemci Malum AMD tarafında da işlemcilerde bazen sıkıntılar var.
Windows 11 Kullanıyorum acaba windows 11 den kaynaklı bir sıkıntı olabilirmi ??
LOL, Elden Ring oynarken 30 dakika kullanımın ardından hatayı veriyor. Bazense 1.5-2 saat kullanım ardından. Ancak Rainbow Six Siege, Bannerlord oyununda ise tüm gün oynasam kapanmıyor. Garip bir sıkıntı
Bir bilgisi olan varmı ???
Forumda buna benzer birkaç sorun var ancak tam çözüme kavuşmamış galiba .
@Abdullah Hacıgül Abi yardım edermisin bir türlü sorunu anlayamadım.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,939
İsim
Hacı
Sıcaklık değerlerin nedir?

Bergee

80+ Silver
Ben sanmıyorum psu ile alakalı olduğunu aynı sorunu birebir yaşamış biri olarak sorunun işlemci kaynaklı olduğu kanısındayım.

Empress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tunazadeeq

80+ Bronze
MERHABA ARKADAŞLAR
Bilgisayarımda bir sıkıntı var bazı oyunlarda oyun devam ederken anında bilgisayarın monitör ,fare ışıkları gidiyor. Ancak fanlar dönmeye devam ediyor ekrana görüntü gelmiyor. Mavi ekran falan da vermiyor hiçbir hareket yapamıyorum. Simsiyah ekran oluyor. Bilgisayarın açma/kapama tuşu bile çalışmıyor. Üçlüden kapatmak zorunda kalıyorum
Yaptığım birkaç araştırmada buna benzer sorunlar yaşandığını gördüm, gigabyte anakart kullanıcılarında, benim de anakart gigabyte ondan olma ihtimali varmı??
İşlemci Ryzen 5700g apu bir işlemci Malum AMD tarafında da işlemcilerde bazen sıkıntılar var.
Windows 11 Kullanıyorum acaba windows 11 den kaynaklı bir sıkıntı olabilirmi ??
LOL, Elden Ring oynarken 30 dakika kullanımın ardından hatayı veriyor. Bazense 1.5-2 saat kullanım ardından. Ancak Rainbow Six Siege, Bannerlord oyununda ise tüm gün oynasam kapanmıyor. Garip bir sıkıntı
Bir bilgisi olan varmı ???
Forumda buna benzer birkaç sorun var ancak tam çözüme kavuşmamış galiba .
@Abdullah Hacıgül Abi yardım edermisin bir türlü sorunu anlayamadım.
Aynısı bana da olmuştu Anakart sıkıntısı demişti bilgisayarcı

iEmin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emin Aytanözü
Sorun benim de başıma gelmişti işlemciden dolayı..

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Mehmet Salih
Aynı sorunu düne kadar yaşadı. Testlerin hepsini yaptım ve sorun psu çıktı :) çevrendeki insanlardan psu rica et 1 2 günlüğüne deneme yap

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
%90 PSU kaynaklı bir sorun. Deneyebiliyorsan farklı bir PSU ile sistemi test et.

Bergee

80+ Silver
Top Bottom