Neler Yeni

lütfen yardımcı olun lol aynı dakikalarda fps düşmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
arkadaşlar lütfen yardım edin normal şartlarda lol de sabit 50 60 arası fps alıyorum genelde pek düşmüyor fakat her oyun İSTİSNASIZ oyunun 7. ve 11. dakikaları arasında fps drop yiyoyrum fps 5 10 lara düşüyor 1 dakika böyle geçtikden sonra normale dönüyor sebebi ne olabilir bunun hep aynı dakikalrda olması çok ilginç değilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar lütfen yardım edin normal şartlarda lol de sabit 50 60 arası fps alıyorum genelde pek düşmüyor fakat her oyun İSTİSNASIZ oyunun 7. ve 11. dakikaları arasında fps drop yiyoyrum fps 5 10 lara düşüyor 1 dakika böyle geçtikden sonra normale dönüyor sebebi ne olabilir bunun hep aynı dakikalrda olması çok ilginç değilmi
neden kimse cevap vermiyor ya
3. açışım konuyu

Aoruss

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,891
İsim
Kagan
mesaj silindi

Carnage06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan göktürk

neden kimse cevap vermiyor ya
3. açışım konuyu
Bu sorunu 2 yıl önce yaşamıştım oyunu tam ekran modundan çerçevesiz moduna geçirince düzelmişti şuan tekrar yaşıyorum aynı yöntemle çözemedim sen dediğimi uygula belki çözüm olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorunu 2 yıl önce yaşamıştım oyunu tam ekran modundan çerçevesiz moduna geçirince düzelmişti şuan tekrar yaşıyorum aynı yöntemle çözemedim sen dediğimi uygula belki çözüm olur.
dikey senkrazisayonu açtım düzeldi bende

komecaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes kömeçoğlu
Merhaba dostum, 10-15 gündür ben de aynı sorunu yaşıyorum. Dikey senkronizasyonu açtım düzeldi demişsin de dikey senkronizasyon dediğin ekran kartındaki bir ayar mı oyundaki bir ayar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba dostum, 10-15 gündür ben de aynı sorunu yaşıyorum. Dikey senkronizasyonu açtım düzeldi demişsin de dikey senkronizasyon dediğin ekran kartındaki bir ayar mı oyundaki bir ayar mı ?
oyun içinde bir ayar kanka arayüzde sanırım ben açınca düzeldi

birde alakası var mı bilmiyorum ama fps limiti 60 dı bende onu da kaldırdım belki etkisi vardır sende kaldır öyle dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,904
Üyeler
141,645
Son üye
awgwgag
Top Bottom