Neler Yeni

Öneri m2 ssd alacağım ama anakartım ile uyumlu mu? ve hangi modeller daha iyi

CailyxS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Aksoy
depolama almayı düşünüyorum mevcut olan windows kurulu olduğu aşırı derecede doldu bütçem 2k ama 2.5k zorlaya bilirim ssd kapasitesi 1 tp aşşağı olmaması lazım oyun ve render için kullanacağım aldığım ssd yi
aklımda samsung 970 pro var ama çokmu pahalı kaçar sizin tavsiyeleriniz nedir ucuz olarakta xpg sx6000 pro modelini buldum ama samsung göre çok ucuz geldi bana ve anakartım ile uyumlu mu? onuda bilmediğim için yardıma ihtiyacım var
anakartım b450 tomahawk max

Screenshot_6.png

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,045
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Anakartına M.2 SSD takabilirsin. XPG SX8200 Pro almanı öneririm, bütçen biraz daha yüksekse 970 EVO Plus modeline bakabilirsin.

CailyxS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartına M.2 SSD takabilirsin. XPG SX8200 Pro almanı öneririm, bütçen biraz daha yüksekse 970 EVO Plus modeline bakabilirsin.
970 evo plus ile pro arasında ne gibi bir fark vardır ?

CailyxS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Aksoy
PRO genel olarak daha hızlı ama sadece oyun oynuyorsan aradaki farkı hissedemezsin.
oyun oynamıcam mod yapımda kullanacağım fiyatı biraz uçuk geldi ondan merak ettim samsung da alabilirim ama xpg şuan samsung 860 kullanıyorum benim için hangisi daha sağlam olur ve hız daha stabil olur

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,045
İsim
Ömer
Steam
fieryz
oyun oynamıcam mod yapımda kullanacağım fiyatı biraz uçuk geldi ondan merak ettim samsung da alabilirim ama xpg şuan samsung 860 kullanıyorum benim için hangisi daha sağlam olur ve hız daha stabil olur
Yani fazladan para vermene gerek yok. İkisi de işini görür.

CailyxS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emir Aksoy
Yani fazladan para vermene gerek yok. İkisi de işini görür.
şuanki ssd de 350 tp veri yazmışım ondan sordum buna geçince 2 katına çıkacak veri boyutu ilerde bozulup başımı ağrıtmasın diye xpg alabilirm o zaman 2 adet

Top Bottom