Neler Yeni

M2 ssd takmak ne kadar fark yaratır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Seyit Yusuf Savcu
Arkadaşlar benim bilgisayarda Sata ssd var fakat bir tane M2 takmak istiyorum. Sata ile M2 aynı anda çalışır mı ? Ayrıca benim buna öncelik falan vermeme gerek yok değil mi ?

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar benim bilgisayarda Sata ssd var fakat bir tane M2 takmak istiyorum. Sata ile M2 aynı anda çalışır mı ? Ayrıca benim buna öncelik falan vermeme gerek yok değil mi ?
İkisi bir arada çalışır hayır öncelik vermene gerek yok sadece aldığın zaman gözükmesse bir kaç ayar yapman gerekiyor
M2 gerçekten fark ettirir ve daha sağlıklı olur

Graytex

80+
hızına bağlı olarak oyunlarda map yüklenme süresi düşer uygulamalar daha hızlı yüklenir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Seyit Yusuf Savcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi bir arada çalışır hayır öncelik vermene gerek yok sadece aldığın zaman gözükmesse bir kaç ayar yapman gerekiyor
M2 gerçekten fark ettirir ve daha sağlıklı olur
Okuma yazma hızının mantığını çözmüş değilim. Ram gibi ne kadar çok olursa o kada iyi mantığıyla mı çalışıyor yoksa farklı şekilde mi? Yani M2 aldığım zaman sadece o diskteki dosyalar hızlanmayacak mı?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
M2 içine Windows kurulumu yaparsanız Windows açılış süreniz, dosya açılış süreleriniz gibi önemli değerler daha kısa süre içinde olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Seyit Yusuf Savcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M2 içine Windows kurulumu yaparsanız Windows açılış süreniz, dosya açılış süreleriniz gibi önemli değerler daha kısa süre içinde olacaktır.
Sistemi direk oraya tasirsam ne olur?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Top Bottom