Neler Yeni

Maalesef son kale düşüyor (STEAM KUR ZAMMI)

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Doğukan
28.97 lira var cüzdanimda.Onerebileceginiz oyun var mıdır?
V Rising
Disco Elysium
Green Hell
Kerbal Space Program
Resident Evil 4
Speedrunners
Cadılar bayramı indirimine kadar bunlara bakılabilir diye düşünüyorum.

mesut3467

80+ Bronze
V Rising
Disco Elysium
Green Hell
Kerbal Space Program
Resident Evil 4
Speedrunners
Cadılar bayramı indirimine kadar bunlara bakılabilir diye düşünüyorum.
V rising hala nasıl zamlanmadı anlamadığım bir oyun. İzometrik ARPG sevenler kesinlikle bir baksın.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Valla kapasın dükkanı gitsin. Bu oyunlara kimse bu fiyatları veremez ülkede. Yeni çıkan her oyun 1k dan çıkıyor neredeyse. Satış oranı ciddi oranda düşecektir.
Bizim ülkenin satışları hiçbir zaman yüksek değildi. Ülke hiçbir zaman korsan oyunculuğu bırakacak düzeyde değildi. Eskiden de herkes korsan indiriyordu orijinale para verilir mi diye şimdi ise pahalı diye istesek de alamıyoruz.

Coolpanda

80+ Silver
Önceden de alamıyordum, önceden de çok pahalı geliyordu artık imkansız oldu benim için. Tek Forza Horizon 4 alabildim o da 30₺ diye, 20₺ daha verip premium paketini bile alamadım. PC'yi zor toplamişken oyun nasıl alabilirim?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Xbox game pass alırız o zaman

MYSTIC

80+ Silver
Bizim ülkenin satışları hiçbir zaman yüksek değildi. Ülke hiçbir zaman korsan oyunculuğu bırakacak düzeyde değildi. Eskiden de herkes korsan indiriyordu orijinale para verilir mi diye şimdi ise pahalı diye istesek de alamıyoruz.
Sadece şimdi daha haklı bir nedemiz oldu o kadar

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Sadece şimdi daha haklı bir nedemiz oldu o kadar
Ben korsana karşıydım. Ve hala karşıyım. Oyunu orijinal olarak alıp oynamaya çalışıyorum ama 4 saatlik oyun için de 1k verecek kadar zengin değiliz maalesef. Xbox game pass almak yerine oyunların gerçeğini alıyordum. Artık xbox game pass rush

Ajanefe310

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
efe yağız karahan
Discord
XXsinsipandaXX#6610
Bu akşam cadılar bayramı indirimleri başlıyor almak istediğiniz bir oyun varsa kaçırmayın.

Ayrıyeten öneri olarak Türkçe dil desteği yeni gelen Disco Elysium'u öneririm, fiyatı 15.25 TL
sansür yasas-

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Son dönemde co-op ve online oyunculuk için oyunlara sahip olmak önemli. Yeni çıkan oyunlar için 250-400 arası fiyatlandırmaya okeydim sonuçta herkes bir oyunu çıkar çıkmaz oynamak zorunda değil. Yapımcı desteği için de elimden geldigince oyunları satın almaya önem veririm, ancak bir oyunun REMAKE hali icin 1000TL para akıl işi değil, hele Remastered için zaten deli olmak lazım. Suan öyle bir haldeyiz ki erken oynamasam da olur deyip 2 yıllık oyunları bile satin alamayacak kıvama geldik. Resident Evil serisinin indirimle girdiği hal, eski indirimsiz haliyle neredeyse eş değer durumda..

Hasan344

80+ Gold
Crack'tan devam

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,317
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Ne kadar aylık.yada 3 aylık fiyati
Ultimate paketinin 2 aylığını 30a satan var. O kadara alır mısınız bilmem ama konuşma kısmından isterseniz atabilirsiniz linkini.

Son çaremiz Game Pass. (Tahmin edip 6 aylık almıştım)

ben half lifeları almamıştım hüğğğğ

Top Bottom