Neler Yeni

Macbook Air M1 Alınır Mı?

ahlatliinsan

80+ Bronze
Herkese selamlar. Bütçem 16.000TL. Gündelik işler için laptop bakıyorum. Bütçemi epey zorlayıp 18K'ya Macbook Air almak mantıklı mı? Sadece gündelik işler için kullanacağım. Halihazırda Iphone 11 ve Airpods 2. nesil kullanıcısı olduğum için de bir yandan Macbook'a doğru kayıyorum. Sizin öneriniz nedir? Teşekkürler

ahlatliinsan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

i
PT güvenilir mi hocam? Bir de sadece internette gezinmek, film izlemek ve ödev yapmak için bütçeyi artırmaya değer mi yoksa yakın ücretlere daha iyi ekrana, malzeme kalitesini sahip modellere mi bakmalıyım?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
gündelik işler için 18k harcamak bence gereksiz olur, uygun modellerden ipad alabilirsiniz ekosistem için, evde kalacaksa mac mini + monitör olabilir. Veya huawei laptoplardan da alınabilir daha ucuza geliyorlar, kalana da yatırım vs size kalmış

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
PT güvenilir mi hocam? Bir de sadece internette gezinmek, film izlemek ve ödev yapmak için bütçeyi artırmaya değer mi yoksa yakın ücretlere daha iyi ekrana, malzeme kalitesini sahip modellere mi bakmalıyım?
Bence mağazadan alsan daha iyi.

ahlatliinsan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gündelik işler için 18k harcamak bence gereksiz olur, uygun modellerden ipad alabilirsiniz ekosistem için, evde kalacaksa mac mini + monitör olabilir. Veya huawei laptoplardan da alınabilir daha ucuza geliyorlar, kalana da yatırım vs size kalmış
Huawei Matebook 14 düşünüyorum açıkçası. Hem taşıması kolay hem ucuz böylece param cebimde kalmış olur diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence mağazadan alsan daha iyi.
PT mağazası var mı?

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
Huawei Matebook 14 düşünüyorum açıkçası. Hem taşıması kolay hem ucuz böylece param cebimde kalmış olur diye düşünüyorum

PT mağazası var mı?
Huawei'yi kullanan arkadaşım var ve memnun tercih edebilirsiniz kendi ablamdada Macbook var oda memnun ama ucuzluk açısından Huawei fakat şunu söyleyeyim bence rahatlık görüntü excel world için e ticaret için macbook daha iyi gibi geliyor bana.

Ama çok benzeri varken o kadar para vermek istemeyebilirsiniz.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Herkese selamlar. Bütçem 16.000TL. Gündelik işler için laptop bakıyorum. Bütçemi epey zorlayıp 18K'ya Macbook Air almak mantıklı mı? Sadece gündelik işler için kullanacağım. Halihazırda Iphone 11 ve Airpods 2. nesil kullanıcısı olduğum için de bir yandan Macbook'a doğru kayıyorum. Sizin öneriniz nedir? Teşekkürler
sırf filim izlemek vesayre gibi günlükişler içinse o kadar para vermeyin derim.8k ya işinizi görücek huawei matebooklar var.

Salihefes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Salih Efes
Gürsel, Makrom Plaza, Nurtaç Cd No13 D1 34400 Kağıthane İstanbul

ahlatliinsan

yalnız şunu söyleyeyim belki sitelerine özel indirim yapmış olabilirler öyle şeyler oluyor bazen.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut

PT mağazası var mı?
aynen hocam matebook da güzel duruyor, ekosistem isterseniz ipadlerde gayet yeterli cihazlar

Strelok

80+ Silver
hiçbir apple ürünü alınmaz

• Hahaha
Reaksiyonlar: DMNS
Top Bottom