Neler Yeni

Macbook Air M2 Hangi rengi tercih ederdiniz ?

RENK SEÇİMİ

• Gümüş

Oylar: 3 13.6%
  • Uzay Grisi

Oylar: 10 45.5%
  • Yıldız ışığı

Oylar: 2 9.1%
  • Gece yarısı

Oylar: 7 31.8%

• Oy kullanan toplam üye
    22

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Merhaba sipariş verdim sayılır sizce hangi rengi almalıyım ? gümüş gerçekten beyaz ve gümüş renk arası çok güzel duruyor. uzay grisi de çok standart yıldız ışığı ise gold ve gümüş arası bir renk çok premium duruyor karar veremedim
src_340x191m2-cipli-yeni-macbook-air-in-turkiye-fiyati-belli-oldu.jpg
d.png

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
şu en koyu olan renk çok fazla parmak izi tutuyormuş hocam gümüş veya altın en iyisi bence

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY
gece yarısı çok parmak izi tutuyor hocam. Uzay grisi kullanıyorum ben gayet güzel

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gece yarısı çok parmak izi tutuyor hocam. Uzay grisi kullanıyorum ben gayet güzel
kesinlikle evet bu yüzden benim için asla koyu renk almamam gerekiyor parmak izi tutması çok kötü

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Bence klasik rengi gümüş ucuz, eski hissiyatı veriyor. Koyu renkleri tercih edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence klasik rengi gümüş ucuz, eski hissiyatı veriyor. Koyu renkleri tercih edin.
Tercihim uzay grisi.

Tercihim uzay grisi.
Veya gece yarısı da çok güzel.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2

Tercihim uzay grisi.

Veya gece yarısı da çok güzel.
sanırsam gümüş alacağım hocam ya.

freygasm

80+ Gold
Merhaba sipariş verdim sayılır sizce hangi rengi almalıyım ? gümüş gerçekten beyaz ve gümüş renk arası çok güzel duruyor. uzay grisi de çok standart yıldız ışığı ise gold ve gümüş arası bir renk çok premium duruyor karar veremedim Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ppdeki sigarayı gördüm ve lacivert olanı almanın daha mantıklı olduğuna eminim.Ben de uzun süredir sigara kullanıyorum ve açık renk aldığım herhangi bir ürün kısa sürede sigaradan dolayı sarılaşıyor,rengi bozuluyor vs...Bunu yaşamamak için koyu renk alıp keyfine bak derim:')

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Ppdeki sigarayı gördüm ve lacivert olanı almanın daha mantıklı olduğuna eminim.Ben de uzun süredir sigara kullanıyorum ve açık renk aldığım herhangi bir ürün kısa sürede sigaradan dolayı sarılaşıyor,rengi bozuluyor vs...Bunu yaşamamak için koyu renk alıp keyfine bak derim:')
şuana kadar ki en mantıklı ve en güzel yorum oldu. cidden teşekkürler. fakat zaten 360 koruma ile kullanacağım vakumlu bir şekilde cihazı. o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum hocam sevgiler

freygasm

80+ Gold
şuana kadar ki en mantıklı ve en güzel yorum oldu. cidden teşekkürler. fakat zaten 360 koruma ile kullanacağım vakumlu bir şekilde cihazı. o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum hocam sevgiler
Eğer öyle yapacaksanız gönlünüze yatan rengi alabilirsiniz hocam,hayırlı olsun

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2

Nura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nura Garib
Evet benimki de öyle oluyor
Merhaba sipariş verdim sayılır sizce hangi rengi almalıyım ? gümüş gerçekten beyaz ve gümüş renk arası çok güzel duruyor. uzay grisi de çok standart yıldız ışığı ise gold ve gümüş arası bir renk çok premium duruyor karar veremedim Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Merhaba ben bu modelden aldım ama henüz kullanmamışım program yüklemesini bilmiyorum ve en Word kullanacağım word programı ücretli mi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Evet benimki de öyle oluyor

Merhaba ben bu modelden aldım ama henüz kullanmamışım program yüklemesini bilmiyorum ve en Word kullanacağım word programı ücretli mi
Pages kullanın, office için ucuza key edinmek mümkün ama bence pages,numbers ve keynote; microsoft office'den çok daha iyi.
Program yüklemek için uygulama mağazasını kullanıyorsunuz.
Aşağıda attığım linkten nasıl uygulama yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye
aras114