Neler Yeni

Macbook Pro kasıyor?

YazılımKafa

80+ Silver
Windows cihaz var mesela onda yavaş bir M2 SSD var 10 saniyede açılıyor sistem. Bu Macbookda PCI 4.0 standartlarında sağlam bir SSD var ona rağmen 1 dakikada açılması mantıklı gelmiyor.

Adobe Media Encoder 2 dakikada açılıyor mesela. Ağır bir uygulama da değil anlamadım olayı, Windows da 5 saniye falan sürüyor.
Benim mac in açılması 15-20 saniye sürüyordu. 1 dakika fazla yine

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Güvenlik duvarını kaldırdım Windows kurdum birkaç değişiklik daha yaptım garantiye versem kullanıcı hatası der geri verirler.
Windows u paralelle kurmadın mı zaten? Garantiyi bozacak bir şey yapman çok zor

lebron23

80+ Bronze
Güvenlik duvarını kaldırdım Windows kurdum birkaç değişiklik daha yaptım garantiye versem kullanıcı hatası der geri verirler.
Dostum böyle bir şey yok. Garantin niye gitsin. Zaten windowsu işletm sistemi olarak kuramazsın. Sanal makine olarak kurabilirsin

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Windows u paralelle kurmadın mı zaten? Garantiyi bozacak bir şey yapman çok zor
Korsan yolla kurdum. Zaten lisanssız office kullanmak bile garantiyi bozuyormuş herhalde macbookda alırken öyle demişlerdi. Ben şuan orijinal aldım ama önceden lisanssızdı ondan dolayı da yanmıştır garanti.

YazılımKafa

80+ Silver
Korsan yolla kurdum. Zaten lisanssız office kullanmak bile garantiyi bozuyormuş herhalde macbookda alırken öyle demişlerdi. Ben şuan orijinal aldım ama önceden lisanssızdı ondan dolayı da yanmıştır garanti.
Korsan yolla nasıl becerdin? Zaten m çiplerde Windows kurmak için fazla seçenek yok. Nerden buldun becerdin? Bir de niye kurdun? Lisanssız office meselesine gelirsek o iş hikaye. Lisanssız office yüklediğini nerden anlayacaklar? Zaten lisanssız yüklemenin virüs dışı zararı yok. Virüste bilgisayarı bozmuyor. Bilgisayarı bozmayan şey garantiyi bozmaz

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,130
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Format dene bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Korsan yolla nasıl becerdin? Zaten m çiplerde Windows kurmak için fazla seçenek yok. Nerden buldun becerdin? Bir de niye kurdun? Lisanssız office meselesine gelirsek o iş hikaye. Lisanssız office yüklediğini nerden anlayacaklar? Zaten lisanssız yüklemenin virüs dışı zararı yok. Virüste bilgisayarı bozmuyor. Bilgisayarı bozmayan şey garantiyi bozmaz
Bilmiyom valla bir yerde görmüştüm bilgisayara bir komut yazarak açıyorum, korsan parallels gibi bir şey.

YazılımKafa

80+ Silver
Bilmiyom valla bir yerde görmüştüm bilgisayara bir komut yazarak açıyorum, korsan parallels gibi bir şey.
Nasıl becerdin anlamadım. Çok kullanma bence o tarz şeyleri

Top Bottom