Neler Yeni

Macbook'a geçmeli miyim ?

anilg09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ANIL GÜR
Deprem zamanındayken bir tane Air M.2 almıştım. Fakat alışmam zor oldu ve sattım. Fakat şu an Apple'in son güncel cihazlarını kullanıyorum telefonundan saatine kulaklığına kadar ve deprem zamanı yazılımla uğraşmıyorum şimdi ise uğraşıyorum. Arkadaşlarımın bazılarında MacBook var ve çok estetik taşıması kolay konforlu duruyor sırf bu sebepten uzun şarj süresinden ve ekosistemim var diye geçmeyi düşünüyorum ama bu kararın geri dönüşü yok. Sizce ROG striximden vazgeçip MacBook'a geçmeli miyim? Ne diyorsunuz?
(Eskisi gibi oyun enerjim yok desem yeridir. Fakat FIFA24 Ultimate Team olsun LoL falan olsun halen oynarım çok dolgun bir Steam hesabımda mevcut. O yüzden bilemedim)
Alırsam eğer MacBook Pro M.2 alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Merhaba,
Ben de işim gereği bir macbook pro kullanıyorum ve tavsiye ederim. İş için gerçekten çok iyi bir cihaz. Her yönüyle tatmin ediyor ancak elinizde oyun oynayabileceğiniz başka bir alet yoksa macbook tavsiye etmiyorum. Ara sırada olsa açıp oyun oynuyorum diyorsanız ve tek cihazınız olacaksa almayın.

anilg09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ANIL GÜR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet mantıklı fakat dediğiniz gibi şu an üniversitede yazılım okuduğumdan ve burada ping sorunum olduğundan oyun oynayamıyorum ve oyunlarda eski enerjimin de kaldğını da düşünmüyorum ama bu ileride tekrar oyun açlığımın geri gelmeyeceği anlamına gelmediği için çok kararsız kaldım inanın ki. Bunu çözebilsem sorunu da çözmüş olacağım zaten.
Merhaba,
Ben de işim gereği bir macbook pro kullanıyorum ve tavsiye ederim. İş için gerçekten çok iyi bir cihaz. Her yönüyle tatmin ediyor ancak elinizde oyun oynayabileceğiniz başka bir alet yoksa macbook tavsiye etmiyorum. Ara sırada olsa açıp oyun oynuyorum diyorsanız ve tek cihazınız olacaksa almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Evet mantıklı fakat dediğiniz gibi şu an üniversitede yazılım okuduğumdan ve burada ping sorunum olduğundan oyun oynayamıyorum ve oyunlarda eski enerjimin de kaldğını da düşünmüyorum ama bu ileride tekrar oyun açlığımın geri gelmeyeceği anlamına gelmediği için çok kararsız kaldım inanın ki. Bunu çözebilsem sorunu da çözmüş olacağım zaten.

Vallaha hocam dediğiniz gibi. Benzer bir ekosistem bende de var. Saattir, telefondur vs. İş konusunda da dediğim gibi alsanız kesinlikle pişman olmayacağınız bir cihaz, kullanan arkadaşlarınız da varmış zaten. Oyun oynamayacaksanız alın. En son ne zaman oyun oynadığınızı bir düşünün isterseniz :)
İmzanızdaki bilgisayara sahipsiniz sanırım şu an. Bence oldukça güzel ve her yönden yeterli bir cihaz sizin için. Macera aramamakta bir seçenek.

anilg09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ANIL GÜR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallaha hocam dediğiniz gibi. Benzer bir ekosistem bende de var. Saattir, telefondur vs. İş konusunda da dediğim gibi alsanız kesinlikle pişman olmayacağınız bir cihaz, kullanan arkadaşlarınız da varmış zaten. Oyun oynamayacaksanız alın. En son ne zaman oyun oynadığınızı bir düşünün isterseniz :)
İmzanızdaki bilgisayara sahipsiniz sanırım şu an. Bence oldukça güzel ve her yönden yeterli bir cihaz sizin için. Macera aramamakta bir seçenek.
kesinlikle son lafınıza çok katılıyorum hocam macera aramamakta bir seçenek gerçekten :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,541
Üyeler
147,156
Son üye
kaisenn
Top Bottom