Neler Yeni

Magura mı Shimano mu

BiDranzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Akpınar
Magura mt sport 4400 TL
Shimano mt200 2000tl
ikiside set olarak sizce hangisi alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da herhangi bir fren önerir misiniz?

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Semih Aydın
Görünüm ve parça kalitesi açısından Magura da iyidir.
İkisi de üzmez ama ben Magura tercih ederdim.
Daha üst segment bir ürün olsaydı Shimano tercih ederdim ama sen ağırlık miktarlarına + test videolarına da bakıp al derim

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende mt 200 var, bisikletim kron tx 150 frenlerden oldukça memnunum hiçbir sorun yaşamadım yağmurlu hava da dahil, ancak çok fazla yağmurda bir fren kaybı olmasa da rotor kuruyana kadar biraz ses çıkarıyor frene basınca. MT-200 al geç derim

BiDranzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Akpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede RR 520 var onu toplamaya çalışıyorum freeride tarzı için mt200 iş görüyorsa alabilirim

Bende mt 200 var, bisikletim kron tx 150 frenlerden oldukça memnunum hiçbir sorun yaşamadım yağmurlu hava da dahil, ancak çok fazla yağmurda bir fren kaybı olmasa da rotor kuruyana kadar biraz ses çıkarıyor frene basınca. MT-200 al geç derim
Freeride için kullanıcağım yinede yeterli olurmu

Son düzenleme:

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bendede RR 520 var onu toplamaya çalışıyorum freeride tarzı için mt200 iş görüyorsa alabilirim

Freeride için kullanıcağım yinede yeterli olurmu
Bendeki bisiklet trekking olmasına rağmen o alan hariç her şeyde kullandım teker ordan burdan atlama yokuş inme vs. çok başarılıydı, senin de işini görür bence. Bisikletimde en güvendiğim parça frenimdir açık net

BiDranzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Akpınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendeki bisiklet trekking olmasına rağmen o alan hariç her şeyde kullandım teker ordan burdan atlama yokuş inme vs. çok başarılıydı, senin de işini görür bence. Bisikletimde en güvendiğim parça frenimdir açık net
Tamamdır teşekkürler

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,674
İsim
göksel yurtcan
aradaki fiyat farkı çok yüksek hocam mt200 iş görür ama bütçe varsa deore/slx falan bakılabilir

Top Bottom