Neler Yeni

Mahallede Altyapı yok olarak gözüküyor ama var

nysX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Erdem
Merhaba yeni taşındık ve internet bağlatmak istediğimizde altyapı olmadığını gördük aradık vs. altyapı yok gözükmüyor bizim apartmanımızda ama binadaki tüm dairelerde internet var bağlatmışlar sağımızdaki apartman solumuzdaki apartman karşımızdaki apartmanda mahallede her apartmanda altyapı var tek bizde çıkmıyor apartmanda aktif olarak internet kullanan daireyi sorguluyorum ordada altyapı olmadığı yazıyor ama internetleri bağlı açıkcası ne yapıcağımı bilmiyorum aramadığım yer kalmadı bu sorunu yaşayan varsa nasıl çözdü yardımcı olur musunuz?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,508
İsim
Emre Zengin
Merhaba yeni taşındık ve internet bağlatmak istediğimizde altyapı olmadığını gördük aradık vs. altyapı yok gözükmüyor bizim apartmanımızda ama binadaki tüm dairelerde internet var bağlatmışlar sağımızdaki apartman solumuzdaki apartman karşımızdaki apartmanda mahallede her apartmanda altyapı var tek bizde çıkmıyor apartmanda aktif olarak internet kullanan daireyi sorguluyorum ordada altyapı olmadığı yazıyor ama internetleri bağlı açıkcası ne yapıcağımı bilmiyorum aramadığım yer kalmadı bu sorunu yaşayan varsa nasıl çözdü yardımcı olur musunuz?
Boş port yoktur. Sıraya girmeniz gerekir.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,508
İsim
Emre Zengin

nysX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• A990DE8B-EB3C-4CA4-A3BB-122358DD1463.png
    A990DE8B-EB3C-4CA4-A3BB-122358DD1463.png
    166.7 KB · Hit: 28

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,508
İsim
Emre Zengin
Boş port yok. Altyapı olarak Kablonet ya da Superonline varsa onlara bakın.

Top Bottom