Neler Yeni

Çözüldü✓ Makdimum 28k pc önerisi

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Altan
minimum 2-2.5TB depolama
Kaliteli Kule tipi soğutucu
B anakart
Hepsi tek bir yerden montajlı şekilde
Üst tarafta belirttiklerimin olacağı bir sistem önerebilir misiniz??

Ekler

• IMG_0084.jpeg
    IMG_0084.jpeg
    571.2 KB · Hit: 21

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alev Fırtınası
Şunu önerecektim de taksitle alacaksan gaming genden bakayım

1723063802886.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaming gen'de 2 tb depolama seçeneği yok, ayrı olarak alsan daha iyi olur o zaman.

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alıntıyı görüntüle

Gaming gen'de 2 tb depolama seçeneği yok, ayrı olarak alsan daha iyi olur o zaman.
hdd var alınmaz mı bi anda elime 60k geçicek taksit yapmayabilirim

Alıntıyı görüntüle

hocam birde sistemin linkini atabilirmisiniz?

qwoxs25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kaan Değirmenci

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alev Fırtınası
hocam birde sistemin linkini atabilirmisiniz?

hdd var alınmaz mı bi anda elime 60k geçicek taksit yapmayabilirim
hdd alınır mı bilmiyorum da önermem ya. Sistemi ne için alacaksın? Full işlemci kullandığın ve depolamaya ihtiyacın olan bir mesleğin varmış gibi anlatmışsın da

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2Tb hdd var seçince 31k yapıyor ben monitörle birlikte 32k ya alıylrdum saten biraz pahalı

hdd alınır mı bilmiyorum da önermem ya. Sistemi ne için alacaksın? Full işlemci kullandığın ve depolamaya ihtiyacın olan bir mesleğin varmış gibi anlatmışsın da
full oyun oynayacağım hdd ile ssd pek farketmiyor diye biliyorum sadece hdd lerde yükleme ekranı biraz uzun sürüyor 1tb ssd 1tb hdd de alabilirim online oyunları ssd ye hikayelileri hdd ye atabilirim.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alev Fırtınası
full oyun oynayacağım hdd ile ssd pek farketmiyor diye biliyorum sadece hdd lerde yükleme ekranı biraz uzun sürüyor 1tb ssd 1tb hdd de alabilirim online oyunları ssd ye hikayelileri hdd ye atabilirim.
Asıl hikayeli oyunlar hdd'de sıkıntılı oluyor. Droplar oluyor, yükleme ekranı aşırı uzun sürüyor, bazı oyunlarda ses kayması, texture'ların yüklenmemesi veya çok geç yüklenmesi gibi sıkıntılar oluyor. Aynı sistemde şu özellikleri yapmanı ve uçan kaçan gereksiz bir hava soğutma yerine işlemcin için gayet yeterli olacak çok rahat soğutacak bir hava soğutucu almanı tavsiye ederim. 550-700 liraya falan rahatça halledebiliriz. 5600'ü rahat soğutan işlemciler 400 liradan başlıyor.
1723065076877.png

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Altan
Asıl hikayeli oyunlar hdd'de sıkıntılı oluyor. Droplar oluyor, yükleme ekranı aşırı uzun sürüyor, bazı oyunlarda ses kayması, texture'ların yüklenmemesi veya çok geç yüklenmesi gibi sıkıntılar oluyor. Aynı sistemde şu özellikleri yapmanı ve uçan kaçan gereksiz bir hava soğutma yerine işlemcin için gayet yeterli olacak çok rahat soğutacak bir hava soğutucu almanı tavsiye ederim. 550-700 liraya falan rahatça halledebiliriz. 5600'ü rahat soğutan işlemciler 400 liradan başlıyor.
Alıntıyı görüntüle
Arada nerdeyse fark yok Teşekkürler hocam biraz daha araştırıcam ama bu fiyata aynı şekilde bulabileceğimi sanmıyorum.

Ekler

• IMG_0981.jpeg
    IMG_0981.jpeg
    189.9 KB · Hit: 0

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alev Fırtınası
Arada nerdeyse fark yok Teşekkürler hocam biraz daha araştırıcam ama bu fiyata aynı şekilde bulabileceğimi sanmıyorum.
O güç kaynağı iyi mi kötü mü kimse bilmiyor büyük ihtimal patlamazsın da yine de uyarayım, genelde güç kaynağına önem veriliyor diye söylüyorum. Ramleri de değişmen lazım 3200 mhz cl 16 olması lazım ama o ucuz özelleştirme zaten.

Top Bottom