Neler Yeni

maksimum 1500TL klavye önerisi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
yunusemre

Gaxwind

80+

'Plexian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer TKL Klavye Severseniz Bu Klavyeyi Almayı Düşünebilirsiniz .

Ürün Linki

Eğer TKL İstemiyorsanız Bu Klavyeyi Almayı Düşünebilirsiniz .

Ürün Linki
hocam zaten GK30 kullanıyorum şu anda. 3.5 sene oldu ve tuşlar bozulmaya başladı yavaş yavaş. caps lock, 2 tuşu, iks harfi falan çalışmıyor.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
yunusemre
ADOHJKADFGPOIHNJFSOPHJSMFGN gamepower gömüp T60 atman çok seviyesizce.

@'Plexian boyutu önemli mi hocam?
gamepowerde kullandım t60 2 senedır kullanıyorum kullanmadan bos yorum atmasanmı bı zaman sonra tuslar takılıyor gomuluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Arnold Ciwardagexer
gamepowerde kullandım t60 2 senedır kullanıyorum kullanmadan bos yorum atmasanmı bı zaman sonra tuslar takılıyor gomuluyor
Hocam boş yapmışsınız azıcık araştırma yapsanız en azından anlarsınız tüm alem-i internette gamepower dandikliğiyle bilinir. Ayrıca T60 çöpünü diğer geri dönüşlere bakmadan böyle değerlendiremezsiniz. Zaten tuşların takılması da bir sorun değil mi?

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
yunusemre
Hocam boş yapmışsınız azıcık araştırma yapsanız en azından anlarsınız tüm alem-i internette gamepower dandikliğiyle bilinir. Ayrıca T60 çöpünü diğer geri dönüşlere bakmadan böyle değerlendiremezsiniz. Zaten tuşların takılması da bir sorun değil mi?
dostum t60 su anda fıyat performans anlamında en ıyılerden sen t60ı gıdıp daha ust sevıyelerle kıyaslarsan oda senın acızlıgın olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Arnold Ciwardagexer
dostum t60 su anda fıyat performans anlamında en ıyılerden sen t60ı gıdıp daha ust sevıyelerle kıyaslarsan oda senın acızlıgın olur
OUIJSDIOPHBUJGDFNIOPGSFNMIOPFSGNSD hocam siz kafayı sıyırmışsınız. Gidin 5 dakika araştırma yapın nerde yazıyor fiyat performans ürün olduğu.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
yunusemre
OUIJSDIOPHBUJGDFNIOPGSFNMIOPFSGNSD hocam siz kafayı sıyırmışsınız. Gidin 5 dakika araştırma yapın nerde yazıyor fiyat performans ürün olduğu.
kanka sen kafana gore takıl senle daha laf dalasına gıremıcem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,695
Üyeler
147,194
Son üye
Stazzzz01
Top Bottom