Neler Yeni

Maksimum desteklenen SSD kapasitesi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Şimşek
İyi forumlar. Acer A715-75G laptopum var. Bu bilgisayarda sadece bir adet giriş var o da m2 girişi. Depolamayı yükseltmek istediğim için servisle aradım konuştum, bana anakartın maksimum 512 GB SSD desteklediği söylendi. Depolama için böyle bir sınır ilk kez duyuyorum, böyle bir şey var mıdır, 1 tb takarsam ne olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 tb taktım ağzına kadar da doldurdum hiç bir sıkıntı yok devamke. Benden başkası araştırırsa diye yazıyorum rahat ol kardeşim tak kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Üreticinin verdiği sınır genelde sen yenisine ihtiyaç duy diye olduğunu düşünüyordum ama ben önerilen Max kapasite 512GB ve sadece marka olarak Samsung (bunu da marka anlaşmasıdır diyerek önemsemedim) ve gidip 1TB James Donkey aldım tabi ki önce diyotu ve sonrasında SSD i yakmıştım. Belki marka problemlidir bilmiyorum denemeni tavsiye etmem.

Ilar

80+ Bronze
Üreticinin verdiği sınır genelde sen yenisine ihtiyaç duy diye olduğunu düşünüyordum ama ben önerilen Max kapasite 512GB ve sadece marka olarak Samsung (bunu da marka anlaşmasıdır diyerek önemsemedim) ve gidip 1TB James Donkey aldım tabi ki önce diyotu ve sonrasında SSD i yakmıştım. Belki marka problemlidir bilmiyorum denemeni tavsiye etmem.
Ssd portu nvme m.2 destekliyorsa boyutu sorun değildir kendi monster laptopuma ssd yuvasına 2tb ssd icin servis ile görüştüm takabilecegimi söylediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd portu nvme m.2 destekliyorsa boyutu sorun değildir kendi monster laptopuma ssd yuvasına 2tb ssd icin servis ile görüştüm takabilecegimi söylediler
Hem arkadaş denemis zaten 1tb sıkıntı çıkmamış

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Depolama sınırı sorun olmaz olsa bile bütçe yetmez ztn

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Sıkıntı çıkmadiysa güle güle kullansın umarım sorun yaşamazsın

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,872
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
İyi forumlar. Acer A715-75G laptopum var. Bu bilgisayarda sadece bir adet giriş var o da m2 girişi. Depolamayı yükseltmek istediğim için servisle aradım konuştum, bana anakartın maksimum 512 GB SSD desteklediği söylendi. Depolama için böyle bir sınır ilk kez duyuyorum, böyle bir şey var mıdır, 1 tb takarsam ne olur?
Laptoplarda desteklenen depolama kapasitesi diye bir kavram yok. Uygun model kaç TB bulursaniz taktiginizda çalışır.

Top Bottom