Neler Yeni

Laptop'a SSD taktım, geç açılıyor ve arada siyah ekran veriyor

Mesay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emirhan Soran
İyi akşamlar. Cumartesi günü Media Markt'tan aldığım SanDisk SSD Plus 240 GB adlı SSD'yi aldığım gün taktım ve Windows, driver kurulumlarini yaptım. (530 okuma -- 440 yazma hızı var) ama laptopum 45-60 saniye civarında anca açılıyor arada bir siyah ekran ve mavi ekran da verdiği oldu. (aşağıya bırakıyorum) Sebebi SSD mı? Ayrıca Youtube'u açarken çok kasıyor ve video izlerken de aynı şekilde çok donuyor
(crystaldiskmark tarama verilerini bırakıyorum bana normal gibi geldi. sizce garantiye vermeli miyim?) (crystaldiskmark kullanmayı bilmediğim için bir sürü test yapıp fotoğrafını atıyorum) (lütfen bilenler yardımcı olsun ona göre hareket edicem)

ÖNCEKİ KONUYDU DEVAMI

3-4 gün önce böyle bir konu açmıştım ve herkes garantiye vermemi söyleyip para iadesi almamı önerdiler. az önce garanti yetkili servis ile konuştum. iade son çare dediler. öncelikle arızalı olup olmadığını onaylayıp parça değişikliği yapıcaklarını o da olmazsa sıfır ürün vericeklerini söylediler. bu kronik bir ssd ve yenisini verseler bile aynı sorunları yaşıyacam ve ben laptop üzerinden ofis olarak çalıştığım için ssd veremiyorum yeni bir ssd alsam sandiski garantiye göndersem sıfır alıp satsam veya iade alabilir miyim?

maksimum 1000 TL laptop uyumlu ssd önerisi?
870 evo 250 gb?

Ekler

• IMG_20220728_185021.jpg
    IMG_20220728_185021.jpg
    1.6 MB · Hit: 17
  • IMG_20220728_185802.jpg
    IMG_20220728_185802.jpg
    1.1 MB · Hit: 20

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Başlığa neden sorununu yazmadın? Önceki konunu nereden bilebiliriz

Mesay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emirhan Soran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yazıyı düzgün oku kardeşim eski konuyu zaten tekrar yazdım üste
Mesaj otomatik birleştirildi:

yi akşamlar. Cumartesi günü Media Markt'tan aldığım SanDisk SSD Plus 240 GB adlı SSD'yi aldığım gün taktım ve Windows, driver kurulumlarini yaptım. (530 okuma -- 440 yazma hızı var) ama laptopum 45-60 saniye civarında anca açılıyor arada bir siyah ekran ve mavi ekran da verdiği oldu. (aşağıya bırakıyorum) Sebebi SSD mı? Ayrıca Youtube'u açarken çok kasıyor ve video izlerken de aynı şekilde çok donuyor
(crystaldiskmark tarama verilerini bırakıyorum bana normal gibi geldi. sizce garantiye vermeli miyim?) (crystaldiskmark kullanmayı bilmediğim için bir sürü test yapıp fotoğrafını atıyorum) (lütfen bilenler yardımcı olsun ona göre hareket edicem)

burası eski konu

Atyxah

80+ Silver
yazıyı düzgün oku kardeşim eski konuyu zaten tekrar yazdım üste
Mesaj otomatik birleştirildi:

yi akşamlar. Cumartesi günü Media Markt'tan aldığım SanDisk SSD Plus 240 GB adlı SSD'yi aldığım gün taktım ve Windows, driver kurulumlarini yaptım. (530 okuma -- 440 yazma hızı var) ama laptopum 45-60 saniye civarında anca açılıyor arada bir siyah ekran ve mavi ekran da verdiği oldu. (aşağıya bırakıyorum) Sebebi SSD mı? Ayrıca Youtube'u açarken çok kasıyor ve video izlerken de aynı şekilde çok donuyor

burası eski konu
kardeşim içerik demiyor konu demior BAŞLIK diyor BAŞLIK

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,378
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom