Neler Yeni

malesef korsan indirdiğim oyun bilgisayarı donduruyor.

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
türkiyedeki en bilindik siteden indirdim ama böyle oldu. ekran kartım amd şimdiye kadar hep sıkıntı yaşadım. belki ondandır. driverını silip öncekini yükleyerek deneyeyim bir de.
En bilindik neresi oluyor ben bilmiyorum da öğrenmiş olurum. Buraya yazamıyorsanız da özelden yazar mısınız

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
bir insan ücretli indirmeye sunulan oyunu neden hiçbir çıkarı olmadan ücretsiz bir şekilde sunsun ki
Kitle kazanmak, kazandığı kitle ile sitesinde ki reklamlardan, linklerden para kazanmak vs.
İlla virüs olacak diye bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Zeynel Akın Tamer
eset antivirüs ile tarama yapıyorum şu anda system 32 içinde konsol ile ilgili bir dosyada kryptik isimli bir tehdit buldu ve sildi. inşallah madencilik vs hepsi gitmiştir

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Zeynel Akın Tamer
internetten virüsü silmek için video izledim fakat ben biraz abarttım sanırım ve onu silerken windows dosyalarını da sildiğim için komple sistem bozuldu. bu yüzden zar zor dosyalarımın yedeğini alıp format attım. bilgisayarımda mining yapılmasına izin veremezdim.

r4NG3r

80+ Silver
Crack’e etik değil deyip offline hesap almayı öneren arkadaşın zeka seviyesine hayran oldum.
Crackte en azından kendi halinde oynuyorsun offline hesap alirsan araya başka birini sokup oyunu yapanin emegini baska birine veriyorsun haksiz kazanc elde ettiriyorsun bu daha etik dışı

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
987
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Biliyorum korsan kullanmamam gerekirdi. Alta korsana destek vermiyoruz yazan olmasın lütfen
Neyse. Günümüzdeki oyun fiyatları belli. Forza Horizon 5 indirdim ve oynamaya başladım fakat bilgisayarım 30 dakikada bir oyundayken kasmaya başlıyor 10 saniye 15 saniye kendine gelmiyor. Rekabet oyunlarında çok kötü oluyor. Windows Defender ile tarama yaptım çıkanları kaldırdım. Daha sonra Defender'ın taramasından muaf olan şeyler bölümüne girip oradakileri de kaldırıp tekrar tarattım tekrar bir şeyler buldu. Onları da kaldırdım. Oyunu zaten kaldırdım.
Fakat hala donma sorunu var. Bu şeyleri silmeden önce ilk defa Windows 11 de mavi ekran gördüm. Bu bile başıma geldi. Biliyorum format atınca her şeyin düzeleceğini fakat bu kadar şeyi tekrar kurmak, yedeğini almam gereken şeylerle uğraşmak uzun süreceğinden Antivirüs taraması yapmayı düşündüm. Hangi programla yapabilirim? Veya bu sorunu nasıl çözebilirim?
Korsan indirirsen bu olur, git format at en temizi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,772
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom