Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Furkan1461

80+ Silver
Alnı olsa da öpsem bu yorumun.

Tek isteğim iki forumun düzgünce geçinebilmesi, ön yargı olmadan, objektif bir şekilde olaylara bakılabilmesi...
Bence bu imkansız.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Güzel kardeşim her ürün bozulabilir o foruma git dünyanın en sağlam markasının adını yaz arat illa bozulması ile alakalı konu bulursun
Burada kesinlikle haklısınız her ürün bozulabilir. Ama bu Gamepower gibi markalarda 10 ürün içinden 1 taneyse, FSP, High Power gibi markalarda 100 ürün içinden 3 tanedir.

Aslında. Everet psuların yarısı kaliteli. Sama üretim psu var bende ne c4 ü anlamadım gitti önüne gelen c4 diyor.
Alıntıyı görüntüle
Bunlar sadece birkaçı :) Gerçekten kaliteliymiş (!)

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Alıntıyı görüntüle
bence tüm foruma hakaret etmişsin ve bu affedilecek gibi değil tüm foruma hakaret etmişsin
cahillik var ama bunu yazma işte senin cahilliğin abdullah abiyi etkileyecek boşu boşuna bu arada sizide biliyoruz bi bilginiz yok
Tamam bir bilgimiz yok. Ben bu forumada laf etmedim. Ben abdullah abiyi seviyorum. Bir anlik cahillikle ciddi sonuclar dogurabilcek bir hakaret ettim. Ve ozurumu tekrardan tum foruma ve abdullah abiye iletiyorum. Kesinlikle sacma bir sekilde soylenmis bjr laf. Bu da bana ders oldu. Ve ben bu forumda kimseye bilgisiz demedim. Abdullah abiyede soylediklerim sacmalikti zaten. Kabul ediyorum.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Enes Bahadır
Alıntıyı görüntüle

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler
hadi hadi böyle bi kitle her zaman olacak fanboyluk , paran varsa msi alırsın asus alırsın , paran yeteri kadar yoksa idarelik gamepower alırsın her kitleye seslenilen bir platfrom burası , bu kişilerde biliyor sadece yüksek meblağlı ürünleri tanıtmayı sadece videom izlesin hadi izlenme abone kasayım demek farklı ekstra olarak allah rızası için bişeyler yapmak bildiklerimden başkalarıda faydalansın deyip iyilik yapmak farklı , bu gibi olalar sıkıntılar oluyosa doğru yoldasınız demektir.. aynen devam allah bozmasın ...

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
@TheFreaky SAMA'nın Forza serisi ne kadar iyi olsa da EPS serisi için aynısını söyleyemeyeceğim. Tekrar diyorum, marka yerine kalitesine bakmamız gerekiyor. EPS serisi genel olarak kötü sayılabilir.

Konu hakkında yorum yapmak gerekirse, korona Technopat Forum'u fena vurdu sanırım. 2 sene takıldım, ortalama 9 ay moderatörlük yaptım ancak bu şekilde değildi ortam. Her şey belliyken çöp diye yorum yapmak için gerçekten bilgi sahibi olmamak gerekiyor bu işler hakkında. Özellikle hakaret kabul edilemez, yine de karar @Abdullah Hacıgül 'e kalmış.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hangi yetkiliye ban yedirttiniz?
Her şey gizli olduğu için adını bilmiyorum.
Konu açmıştım. Baya bir yetkili toplanmıştı sonra büyük başkan geldi. Her iki tarafta gerekli cezalar verildi dedi. Konu kilitlendi. Bu olay 1 haftalık bir sürede oldu. O kimse beni sapık gibi izliyordu.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bunlar sadece birkaçı :) Gerçekten kaliteliymiş (!)
Hiç bir sistemimizde everest Rampage Frisby gibi PSUlar kullanmadık. Bir tane bulun kanalı silerim.
Haa bu arada o forum üyeleri "Everest ETX" PSU'ya ilk zamanlar C4 derken Everest ETX modelini, globalde başarılı notlar alan SAMA Forza markasına yaptırdığı ortaya çıkınca "oooo Everest'in ETX PSU'su alınır" diyen bilgiye dayanmayan ezberci bir forum kitlesine sahip

Hiç bir sistemimizde everest Rampage Frisby gibi PSUlar kullanmadık. Bir tane bulun kanalı silerim.
Haa bu arada o forum üyeleri "Everest ETX" PSU'ya ilk zamanlar C4 derken Everest ETX modelini, globalde başarılı notlar alan SAMA Forza markasına yaptırdığı ortaya çıkınca "oooo Everest'in ETX PSU'su alınır" diyen bilgiye dayanmayan ezberci bir forum kitlesine sahip
Mesajımın neresinde "Donanım Arşivi Everest PSU kullanmış" dedim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,168
Üyeler
154,350
Son üye
metsun
Top Bottom