Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
@Mehmet Yılmaz ben buradan sonra gülmeye başladım nedense :D. Adam bizi çagırıyor tamam diyoruz ama biz tehdit etmiş oluyoruz :D.

Orada ayda 1 2 kez DA Forum konusu açilıyor burada açan yok birde her seferinde rakibimiz değil diyorlar ama ne hikmetse her ay adımız geçiyor.
Rekabeti severim :D

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Linkini at bakalım.
Ne hakaret edildi söyle. Tam tersi olmasın.
Mesela sen beni Discorda çağırdın sonra ben birini çağırdım sana herhangi bir şey denmez iken bana tehdid ediyo dediniz. Bir de 16 yaşında olduğum için büyüklerine saygı duy ama ben sana duymam gibi bir havada takıldınız adeta. Size bir sürü kanıt attım Rampage ETX serisi PSU iyi diye ama siz inatla saçmalamaya devam ettiniz. Ben daha ne diyeyim ?

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Mesela sen beni Discorda çağırdın sonra ben birini çağırdım sana herhangi bir şey denmez iken bana tehdid ediyo dediniz. Bir de 16 yaşında olduğum için büyüklerine saygı duy ama ben sana duymam gibi bir havada takıldınız adeta. Size bir sürü kanıt attım Rampage ETX serisi PSU iyi diye ama siz inatla saçmalamaya devam ettiniz. Ben daha ne diyeyim ?
Ben seni Discord'a çağırmadım. Senin üslubun çok yanlıştı. ETX'e C4 diyen kim?

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Ben seni Discord'a çağırmadım. Senin üslubun çok yanlıştı. ETX'e C4 diyen kim?
Sen ETX alınmaz dedin. Buarada üslubumda herahangi bir sorun yoktu gayet normal bir şekilde konuştum orada. Hatta istersen raporla oradaki bütün yorumlarımı. Buarada sanırım aynen sen çağırmadın. Ama bana orada "velet" denmesi çok sinirime geldi. Bu adamar yaşa bakıyor sadece zihniyete zerre kadar bakmıyolar. Ki sen de bana dedin "yaşından büyüklere saygılı ol" diye. Fakat diğer arkadaşa demedin ki "yaşından küçüklere saygılı ol". Sen orda tamamen o arkadaşı savundun yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne hakaret edildi söyle. Tam tersi olmasın.
Ben mi hakaret ettim şaka mısın ?

orangexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu Kılıç
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...

Top Bottom