Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bize örgüt diyorsunuz fakat siz burada açılan konuları kilietlemiyorsunuz bile. Farkettiyseniz bahsi geçen konu 10. sayfada kilitlenmiş.
Çünkü konu zaten o konudaki yalanlar iftiralar ve hakaretler o konu kitlenmeyecek de bu konu mu kitlenecek?

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Cidden bu adamların DA'dan alıp veremediği ne var ? Adamlar çok aşırı ön yargılı. Ön yargılılık ve haterlık onları adeta kör etmiş. @Abdullah Hacıgül kaç tane kanıt atsa da dinledikleri yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır
Abdullah reis forum olarak Technopat,youtune kanalı olarak Donanım Arşivi takip ediyorum önce bunu belirteyim.Technopat YouTube kanalı ile ilgili ilgi ve alakam yok.
Parası olan diyorsunuz,haklısınız.Ancak bence HS35 ile hemen hemen aynı fiyatta olan GamePower Kizaru yerine HS35 tercih edilebilir veya Cooler Master'ında o fiyatlarda kulaklıkları var.
PSU olarak Gamepower,James Donkey kullanılmaz.Extreme testleriniz çok güzel. (bkz:gamepower sendo ve akvaryum ile yapılan test)
Yani için içinde bir olmadığını düşünüyorum ama lütfen videolarda Gamepower gibi markaların PSUlarını,monitörlerini önermeyin.Kasa toplama videolarında bir videonuzda yaptığınız gibi delik açılması gerektiğini söyleyin.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Cidden bu adamların DA'dan alıp veremediği ne var ? Adamlar çok aşırı ön yargılı. Ön yargılılık ve haterlık onları adeta kör etmiş. @Abdullah Hacıgül kaç tane kanıt atsa da dinledikleri yok.
gerçekten bence iki forum birbirleri ile kafa tutamaz galip tabii ki de ikisidir
ikisi de farklı evrenler

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Bize örgüt diyorsunuz fakat siz burada açılan konuları kilietlemiyorsunuz bile. Farkettiyseniz bahsi geçen konu 10. sayfada kilitlenmiş.
yalnız konu kilitlenince o ateş sadece kısa süreliğine söndürülür ve yakında böyle konular yine açılır. Fakat konu kitlenmeyince insanlar daha medeni bir şekilde aralarında anlaşabilirler.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abdullah reis forum olarak Technopat,youtune kanalı olarak Donanım Arşivi takip ediyorum önce bunu belirteyim.Technopat YouTube kanalı ile ilgili ilgi ve alakam yok.
Parası olan diyorsunuz,haklısınız.Ancak bence HS35 ile hemen hemen aynı fiyatta olan GamePower Kizaru yerine HS35 tercih edilebilir veya Cooler Master'ında o fiyatlarda kulaklıkları var.
PSU olarak Gamepower,James Donkey kullanılmaz.Extreme testleriniz çok güzel. (bkz:gamepower sendo ve akvaryum ile yapılan test)
Yani için içinde bir olmadığını düşünüyorum ama lütfen videolarda Gamepower gibi markaların PSUlarını,monitörlerini önermeyin.Kasa toplama videolarında bir videonuzda yaptığınız gibi delik açılması gerektiğini söyleyin.
adamın 2k bütçesi var adam gitsin corshair mi alsın şunu belirtelim bütçe ile alakalı
bütçen düşükse bunları almak zorundasın bunu anlamadın mı
bütçe meselesi
4k'ya rx570 çok iyidir
10k'ya kötüdür
bu değişir
her bütçeye değil düşük bütçeye göre düşünün
savunmuyorum ben fazla o psu'Ları sevmem ama bütçem olmadığı zaman corshair cooler master alamam kanka
(yanlışlarımı düzeltiniz lütfen var ise hata yaptım gibi hissediyorum)

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İkisinin de kilitlenmesi lazım. Orası size sallıyor, siz onlara.
biz
size sallamak
inandık mı?
siz haksızsınız bunu kabul edin durup duruken kawga çıkarıyordunuz hoşunuza gittimi insanları birbirine düşürmek dostluğu yıkmak
bizde fazla çıkışmış olabiliriz kabul ediyorum ama siz nedensizce başlattınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,325
Üyeler
150,448
Son üye
Casper00
Top Bottom