Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Bu arada herkesin yaptığı işe saygım sonsuz ama 8500TL'ye 3500X+2060 sistem almanın mantıklı hiç bir haklı tarafı yok kendinizi de avutmayın ben sistemimi Ryzen 5 3600 yapmayacağım gidip RGB SSD alacağım öyle mi? alın abi
Kendimi avutmuyorum. Adamlar bu sistem fiyatına göre en iyisi demiyor. Örnek sistem topluyor. Parçaları kaliteli alınca böyle olması oldukça normal. Sırf ekran kartı 4500 TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kilitlenmesi için bir sebep yok.
Kaostan güç almak diye buna denir. İki forum da birbirine sallıyor. Burada mantıklı olan kilitlenmesi. Siz aksini seçiyorsunuz.

EMGRANDO

80+ Bronze
Kendimi avutmuyorum. Adamlar bu sistem fiyatına göre en iyisi demiyor. Örnek sistem topluyor. Parçaları kaliteli alınca böyle olması oldukça normal. Sırf ekran kartı 4500 TL.

Kaostan güç almak diye buna denir. İki forum da birbirine sallıyor. Burada mantıklı olan kilitlenmesi. Siz aksini seçiyorsunuz.
4500 lira ve 2060 sözün bittiği yerdeyiz

EMGRANDO

80+ Bronze
?

Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır
F/P diye kalitesiz bileşenlerden oluşan şeyler alıyorsunuz. Kusura bakmayın fakat 75Hz alırım, o dandik şeyi almam. Paneli aynı olabilir fakat bu dandik olmadığı anlamına gelmez. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Polat ALEMDAR
"Delinin biri kuyuya taş atmış, 40 akıllı çıkaramamış." atasözüne benzetiyorum bu kavgaları ben. Biri konu açıyor, diğer forumda da konu açılıyor, tartış anam tartış. Yapacağınız hukuki işleri sessizce yapmanız daha iyi olmaz mı? Ürünlere karşı iddia edilen şeyleri de bırakın alanlar test edip görsün. Kimse alın diye zorlamıyor.

EMGRANDO

80+ Bronze
Dediğiniz sistemde F/P değil kaliteli sistem toplamışlar. Bunu anlamayacak ne var? İsteseler F/P sistem toplarlardı. Bu sistemin amacı kalite.
Tamam bakın işinize 4500 liraya 2060 koymuş adamlar bunun hâlâ neresini savunuyorsunuz ?!

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Her şey gizli olduğu için adını bilmiyorum.
Konu açmıştım. Baya bir yetkili toplanmıştı sonra büyük başkan geldi. Her iki tarafta gerekli cezalar verildi dedi. Konu kilitlendi. Bu olay 1 haftalık bir sürede oldu. O kimse beni sapık gibi izliyordu.
Büyük başkan kim Recep mi Ali mi ? :D

Top Bottom