Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Sadece abdullah abiye degil tum foruma hakaret etmemden dolayi ozur diliyorum. Bu olanlar bana ders oldu. Cahilligime sayin. Tum forumdan ve abdullah abiden ozur diliyorum.
Dostum senin gibi insanların başımın üstünde yeri var. Beni her zaman eleştirin bu zaten benim istediğim bir şey ama örnekleri sen de görüyorsun. Bir düşüne biliyor musun bir forumun aktif üyelerine kaynakla birlikte açıklama yapmana rağmen aksine bununla ekstra olarak dalga geçiyorlar bu nasıl bir ortam veya bu ortamda Allah için soruyorum kim doğru olarak ne öğrenebilir?

Kemankeş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Önder
Kimde power boost var 4 yıl önce 1300TL'ye bilgisayar toplarken başka f/p alternatif yok diye sistemde kullandığımız powerboost mu? hangisi?
@Abdullah Hacıgül Tabii ki şahsi fikrin ve görüşüne saygı duymak zorundayız. Powerboost, Game Booster, Gamepower, Rampage gibi markaların gerçekten kaliteli markalar olduğunu düşünüyor musun? Sadece merak ettim.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,605
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Forumlar arası savaş çıkacak, yapmayın.
Alnı olsa da öpsem bu yorumun.

Tek isteğim iki forumun düzgünce geçinebilmesi, ön yargı olmadan, objektif bir şekilde olaylara bakılabilmesi...

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Haklılar da. Bu sistem performansına göre pahalı ama kaliteli parçalar var. Powerboost yok. Kronik sorunlu SSD yok. Parçaların hepsi Orta-Üst düzey parçalar.
Bu arada herkesin yaptığı işe saygım sonsuz ama 8500TL'ye 3500X+2060 sistem almanın mantıklı hiç bir haklı tarafı yok kendinizi de avutmayın ben sistemimi Ryzen 5 3600 yapmayacağım gidip RGB SSD alacağım öyle mi? alın abi

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bize örgüt diyorsunuz fakat siz burada açılan konuları kilietlemiyorsunuz bile. Farkettiyseniz bahsi geçen konu 10. sayfada kilitlenmiş.
Kilitlenmesi için bir sebep yok.

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger
Dostum senin gibi insanların başımın üstünde yeri var. Beni her zaman eleştirin bu zaten benim istediğim bir şey ama örnekleri sen de görüyorsun. Bir düşüne biliyor musun bir forumun aktif üyelerine kaynakla birlikte açıklama yapmana rağmen aksine bununla ekstra olarak dalga geçiyorlar bu nasıl bir ortam veya bu ortamda Allah için soruyorum kim doğru olarak ne öğrenebilir?

İki forumda neden var? Bilgi sahibi olmayan insanlara yardım etmek için. Ben donanım hakkında sıfır bilgi sahibi iken en eski sistem toplama rehberlerinizi izleyerek bilgimi arttırdım. Aynı şekilde Technopat Sosyal'e kayıt olduktan sonrada çok şey öğrendim. İki forumda kusursuz değil, iki forumda da hata yapanlar var.

EMGRANDO

80+ Bronze
Bu arada herkesin yaptığı işe saygım sonsuz ama 8500TL'ye 3500X+2060 sistem almanın mantıklı hiç bir haklı tarafı yok kendinizi de avutmayın ben sistemimi Ryzen 5 3600 yapmayacağım gidip RGB SSD alacağım öyle mi? alın abi

O kadar haklısın ki hocam.

Son düzenleme:
Top Bottom