Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

LvdR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Taha Yerlikaya
Alıntıyı görüntüle

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler
Meyve veren ağaç taşlanırmış...

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Bu arada malum forum dediğiniz burdan daha iyi ve tanıtımlarda işin içinde bir şey olduğu belli

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
HS35 alınacak gibi değil. Drop Plus daha güvenilir.

Ben onları savunmadım, üslubunun yanlış olduğunu söyledim sadece.
Yanlış diyosan raporla aga ne kasıyosun ? Raporla hadi sen de kurtul ben de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada malum forum dediğiniz burdan daha iyi ve tanıtımlarda işin içinde bir şey olduğu belli
Değil dostum orada bir ürün iyi ama kabullenmiyolar direk markaya bakıp yorum yapıyorlar. Ve biri beni Discorda çağırınca bişey olmuyo ben çağırınca tehdid etmiş oluyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Bruh cidden. Drop Plus kullanan ve öven çok kişi var. Lütfen marka adına bakarak yorum yapmayalım.
Rampage'e mi 400 tl gömersin Corsair'a mı?Marka adı öne geçiyor.Dediğim gibi Rampage'in kendini ispatlaması için 1-2 yıla daha gerek var.
Snopy ve Everest ile çalıştıkları sıralardamkötü ürinleri olduğunu biliyorum

Yanlış diyosan raporla aga ne kasıyosun ? Raporla hadi sen de kurtul ben de.

Değil dostum orada bir ürün iyi ama kabullenmiyolar direk markaya bakıp yorum yapıyorlar. Ve biri beni Discorda çağırınca bişey olmuyo ben çağırınca tehdid etmiş oluyorum.
İyi kulaklıklar kabulleniliyor size göre iyi olmadığından size öyle geliyor.Ayrıca dc meselesi ise kişisel ve tüm forumu kapsamaz.

Buraya disiplin gerekli.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Rampage'e mi 400 TL gömersin Corsair'a mı?Marka adı öne geçiyor.Dediğim gibi Rampage'in kendini ispatlaması için 1-2 yıla daha gerek var.
Snopy ve Everest ile çalıştıkları sıralardamkötü ürinleri olduğunu biliyorum

İyi kulaklıklar kabulleniliyıe size göre iyi olmadığından size öyle geliyor.Ayrıca dc meselesi ise kişisel ve tüm forumu kapsamaz.
Rampage'nin belli ürünlerini önermiyoruz. Mesela dip ses sorunu olanı Gamepower Warlock da önermiyoruz o kronik sorunlu mesela. Ama markaya bakıp yorum yapmamak lazım. Mesela Rampage ETX serisi PSU'lar kalitesiz falan değil.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,204
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Burada ürünlere sallayanların çoğu bahsettiği, önerdiği ürünleri kullanmamış kişiler. O yüzden sırf marka üzerinden ezbercilik yapılması gerçekten çok yanlış bir şey, aslına bakılırsa ülkedeki genel sorunlardan birisi ezbercilik, yargısız infaz.

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Burada ürünlere sallayanların çoğu bahsettiği, önerdiği ürünleri kullanmamış kişiler. O yüzden sırf marka üzerinden ezbercilik yapılması gerçekten çok yanlış bir şey, aslına bakılırsa ülkedeki genel sorunlardan birisi ezbercilik, yargısız infaz.
Çok iyi söylediniz hocam. Technopat'da direk markaya bakıp yorum yapıyolar.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,204
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bir süredir Arctic 5 kulaklığa sahibim, yanılmıyorsam şu anki fiyatı 1000 TL'ye yaklaştı. Arkadaşlar inanın bana 1000 TL'lik bir kulaklığın malzeme kalitesi kesinlikle YOK bunda.

Top Bottom