Neler Yeni

Manitayla kavga ettik taktik lazım

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
928
İsim
Harun Duman
Kanka çok uzun. Gece uykuluydum eski manitanın muhabbeti dönüyodu. Saçma sapan şeyler söyledim. Kızda haklı olarak delirdi. Bunu söylediğin iyi oldu her şey için teşekkürler dedi suratıma kapattı.
🪵 diye yorumladım kanka, kıza küçük bir hediye al kendini affettirmek zorundasın, ilişkideki kritik sohbetler biri bu ne dediğini bilmezsen faka basarsın

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Emir Bayram
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Evet baya yolu verdi aslında :d Ama neden olmasın ben gönlünü alabileceğimi düşünüyorum. Çünkü her gün görüyorum :d
ben alamadım ** sana iyi şanslar benim ki tam odunluktu ama neyse dd

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Benimki stardey valleye bok gibi dedim diye trip atıyo

Coressa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Ateş
Kanka çok uzun. Gece uykuluydum eski manitanın muhabbeti dönüyodu. Saçma sapan şeyler söyledim. Kızda haklı olarak delirdi. Bunu söylediğin iyi oldu her şey için teşekkürler dedi suratıma kapattı.
Hocam uzun versiyonunu yazsaydınız dileyeceğiniz özürde kullanacağınız sözcükleri seçme konusunda bile yardımcı olma şansımız olurdu. Ayrıca ibretlik ders de çıkarılabilirse harika olur.

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Git söyle de ki "bu odun senin için yanıyor geri gel barışalım" diye bence öyle dersen döner

Alemdaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Görkem Türkgüven
Beyler selam. Dün gece manitayla kavga ettik. Benim suçumdu bi tık aslında. Tartıştık falan baya sinirlendi. Arıyorum meşgule atıyor. Arama engellerim bak diyor. Kızla aynı sınıftayız. Neredeyse her gün görüyorum. Nasıl barışacağ
tam olarak şunu yaz
senle eski kız arkadaşım hakkında konuşurken onun değerini anladım hatırlattığın için teşekkür ederim onunla daha mutlu olmalıyım

Top Bottom