Neler Yeni

Manuel'den Otomatiğe çevirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Araba, Klasik Araba, bilgisayar, Asus Rog
Discord
impala_m_a_n
Hocalarım Sizden bu konu hakkında yardım istiyorum. Dededmin bir arabası var kolundaki bir sıkıntıdan dolayı vites atarken sıkıntı yaşıyor o yüzden aracı otomatiğe çevircez ama bunun ruhsat'a işleme kısmını bilmiyoruz nasıl yapılıyor veya neler yapılması gerek bilenler beni aydınlatabilirmi acaba?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ruhsata işlemelik bir durum yok
Zamanında parça yokluğundan otomatikten manuele çevrilmiş çok araç gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Discord
impala_m_a_n
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ruhsata işlemelik bir durum yok
Zamanında parça yokluğundan otomatikten manuele çevrilmiş çok araç gördüm
Hocam Ruhsat'ta manuel gözüküyor ya o yüzden
Sıkıntı çıkartmazlarmı?

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
mantıksız bir haraket gibi satın otomatik alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Discord
impala_m_a_n
Hocam o aracın aynısının otomatiğine bulabilsek zaten yaparız ama araç bizim için kıymetli 95'den beri bizimle araç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aracın fotorafını atıyorum bu aracın aynısının otomatiğini bulabilcek var ise söylesin cabrio- I6

Ekler

• Impo.jpg
    Impo.jpg
    667 KB · Hit: 39
Son düzenleme:

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
Hocam o aracın aynısının otomatiğine bulabilsek zaten yaparız ama araç bizim için kıymetli 95'den beri bizimle araç

Hocam aracı'dad atıyorum bu aracın aynısının otomatiğini bulabilcek var ise söylesin cabrio- v8
o öyle kolay işler degıl kım ugrasıcak 95 arabayı otomatiğe cevirmeye hadi cevirdi düzgün yapıcakmı satın adama daha yeni otomatik bir şey alın madem dünya malı müzeye kaldırmıycan ya :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Discord
impala_m_a_n
o öyle kolay işler degıl kım ugrasıcak 95 arabayı otomatiğe cevirmeye hadi cevirdi düzgün yapıcakmı satın adama daha yeni otomatik bir şey alın madem dünya malı müzeye kaldırmıycan ya :D
Hocam yukarıdaki araba nın fotorafını attım hiçmi bakmadınzı 95 model'emi benziyor araç dedimki araç 95'den beri bizde araç 1960 impala

Dedem bunu satmamıza izin vermez verse bile biz satmayız hocam zaten gerekirse kaldırırım müze'ye ama satmam , Birde hocam yeni araçlar gibi yani ecu'lu araçlar gibi zor değil bunun şanzımanını çevirmek bilmediğimiz kısım ruhsat'a işletme

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
Hocam yukarıdaki araba nın fotorafını attım hiçmi bakmadınzı 95 model'emi benziyor araç dedimki araç 95'den beri bizde araç 1960 impala
bunu otomatiğe çevireceksen daha kötü bu arabaların otomatikleri çok kötü fazla yakar düzgün atmaz elinde patlayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Discord
impala_m_a_n
bunu otomatiğe çevireceksen daha kötü bu arabaların otomatikleri çok kötü fazla yakar düzgün atmaz elinde patlayabilir
Hocam I6 pek fazla yakması problem değil ilerleyen kısımlarda V8'e çevircem büyük ihtimalle 1960 impala şanzımanı atmıcaz th şanzıman atıcaz 1964- 1975 arası bir kaç impala şanzımanı bulduk uyumlu ( Hocam bende istemiyorum otomatiğe çevirmeyi ama dedem istiyorsa yapmak boynumuzun borcu oluyor

Son düzenleme:

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
320
İsim
abdulkadir bayram

Hocam aracın fotorafını atıyorum bu aracın aynısının otomatiğini bulabilcek var ise söylesin cabrio- v8
Cenavar

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Dwayne Rolly
Hocam V8 pek fazla yakması problem değil 1960 impala şanzımanı atmıcaz th350 şanzıman atıcaz 1964- 1975 arası bir kaç impala şanzımanı bulduk uyumlu ( Hocam bende istemiyorum otomatiğe çevirmeyi ama dedem istiyorsa yapmak boynumuzun borcu oluyor
çevirebilecek birini bulursan yaptır o zaman madem onemli değil yakıt falan o zaman arızada önemli değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhat Sarıkaya
İlgilendiği Kategoriler
Discord
impala_m_a_n
çevirebilecek birini bulursan yaptır o zaman madem onemli değil yakıt falan o zaman arızada önemli değildir
Hocam bunu yaptırmak kolay ama ruhsat'a nasıl işletilir o kısım pek bilgim yok

Bartuu

80+ Silver

Hocam aracın fotorafını atıyorum bu aracın aynısının otomatiğini bulabilcek var ise söylesin cabrio- v8
Konudan bağımsız araç çok şekil duruyor yaptıracaksanız doğru kişilere yaptırın güzelim araba sanayide gezmesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,366
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom