Neler Yeni

Marka konusunda kararsız kalan f/p laptop arayıcıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
Evet hepinize merhaba arkadaşlar dolar kurunun şu an ki konumu belli buna istinaden bilgisayar bileşenleri ve hazır sistemlerde olduğu gibi de laptopların da fiyatları artmış durumda. Benim gibi maksimum 6 bin lira bandına çıkabilen kullanıcılar da marka tarafında asus dell monster casper hp derken belirsizlikler içinde kayboluyor bu konuda bana yardımcı olabilecek herkesi bu başlığın altına bekliyorum şimdiden teşekkürler :).

• Beğen
Reaksiyonlar: MelT
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan YAZICI
Evet hepinize merhaba arkadaşlar dolar kurunun şu an ki konumu belli buna istinaden bilgisayar bileşenleri ve hazır sistemlerde olduğu gibi de laptopların da fiyatları artmış durumda. Benim gibi maksimum 6 bin lira bandına çıkabilen kullanıcılar da marka tarafında asus dell monster casper hp derken belirsizlikler içinde kayboluyor bu konuda bana yardımcı olabilecek herkesi bu başlığın altına bekliyorum şimdiden teşekkürler :).
Ben alacak olsam Lenovo alırım hocam

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Lütfen Benim Düştüğüm Hataya Düşme Laptop Alma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lütfen Benim Düştüğüm Hataya Düşme Laptop Alma.
Kullanıcı adımdan da anladığın üzere kasa toplamaya can atsam da buna mecburum işim gereği pek sabit kalamıyorum. :( Ama beni memnun edebilecek bir laptop yüzümü güldürür diye düşünüyorum.

dzuth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre Şişman
Fiyat performans için monster alabilirsiniz.Aynı özelliklerde diğer markalarda fiyat farkı çok açılıyor.

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Kullanıcı adımdan da anladığın üzere kasa toplamaya can atsam da buna mecburum işim gereği pek sabit kalamıyorum. :( Ama beni memnun edebilecek bir laptop yüzümü güldürür diye düşünüyorum.
Eğer İş İçinse HP Öneririm Veya Lenovo. Casper Hiç Önermiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat performans için monster alabilirsiniz.Aynı özelliklerde diğer markalarda fiyat farkı çok açılıyor.
Casper Excalibur tarafında kafam birazcık daha aynı özelliklerle aralarında 500–600 lira civarı bir fiyat farkı çıkıyor

dzuth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emre Şişman
Casper Excalibur tarafında kafam birazcık daha aynı özelliklerle aralarında 500–600 lira civarı bir fiyat farkı çıkıyor
Casperdan uzak durmanızı öneririm.Geçmişte çok sıkıntı yaşayanlar oldu.Excalibur serisini bilmem ama casper genel olarak sıkıntılı.

Delphi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ömer Faruk
Kardeşim fiyatın yeterse lenovo al ısınma sorunu yaşamayacağına bahse girerim . Lenovo legion y520 kullandım 1060 lı diğer markalarda yumurta pişirebilme özelliği var

Doukan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan
Son düzenleme:

Moneybag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Seymen
Asus Tuf serisinden seçebilirsin. Her fiyata göre var.:love::)

• Beğen
Reaksiyonlar: MelT
Top Bottom