Neler Yeni

Marka konusunda kararsız kalan f/p laptop arayıcıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
dolar bu seviyede iken markanın çok bi anlamı yok gibi sanki :sneaky:
Üç yüz beş yüz bir yerden dişimizi sıkar bilindik bir marka alırız servise gittiğinde geri gelir mi acaba kaygısı oluşmaması da lazım ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
Arkadaşlar konuya bir açıklık getirmem gerek oyun bilgisayarı arıyorum ve şu an kafamdaki model casper excalibur g770 16gb ram 1tbhdd+240gbssd olan modeli bunun üzerinden tavsiye ve yorum yaparsanız çok daha iyi olur ürün fiyatı da 5800 tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf şahin
Çok sağ ol dostum da ram tarafında günümüz 16 gb diyor o kısmına yönelik bir cihaz var mı bilgin dahilinde
Dostum 16 GB a yükseltmek çok zor bişey değil zaten günümüz oyunlarında 8gb seni bir süre idare edecektir almışken Bu fiyata MSI almanı tavsiye ederim kalite olarak casperdan çok daha iyidir

WhoCares

80+ Gold
valla casper hakkında çeşitli söylentiler var ama ne kadar doğru bilemiyorum kullanmadım ve hiç bir zamanda kullanmayı tercih etmeyeceğim bir markadır bana göre benim tavsiyem casper hakkındaki söylentilerden dolayi bir ürünü 2 ay kullanip sorunla karşılaşmaktansa 2 sene kullanabileceğim ürünü tercih ederim anladın sen ;)

Mertcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Can Teker
Evet hepinize merhaba arkadaşlar dolar kurunun şu an ki konumu belli buna istinaden bilgisayar bileşenleri ve hazır sistemlerde olduğu gibi de laptopların da fiyatları artmış durumda. Benim gibi maksimum 6 bin lira bandına çıkabilen kullanıcılar da marka tarafında asus dell monster casper hp derken belirsizlikler içinde kayboluyor bu konuda bana yardımcı olabilecek herkesi bu başlığın altına bekliyorum şimdiden teşekkürler :).
Bende Monster aldım ki bunun sebebi inanılmaz müşteri memnuniyei Abra A5 v15.2.2 yi 8 gb ram dan 16 gb a çıkardım 6780 tl oldu sende al derim

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Top Bottom