Neler Yeni

Marka konusunda kararsız kalan f/p laptop arayıcıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Oguzhan İpteş
Casper için ne dersin hocam

casperin ürünlerini tecrübe ettim bana özel(!) hizmetlerimiydi bilmem :D ama soğuk duruyorum o markaya karşı nirvana s500 tasarımı şık, güzel geliyor sorun yaşayan varmı araştır bence oyun tarafında normal olarak zayıf kalacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf şahin
Evet hepinize merhaba arkadaşlar dolar kurunun şu an ki konumu belli buna istinaden bilgisayar bileşenleri ve hazır sistemlerde olduğu gibi de laptopların da fiyatları artmış durumda. Benim gibi maksimum 6 bin lira bandına çıkabilen kullanıcılar da marka tarafında asus dell monster casper hp derken belirsizlikler içinde kayboluyor bu konuda bana yardımcı olabilecek herkesi bu başlığın altına bekliyorum şimdiden teşekkürler :).
Bende tam bu bütçelerle bir laptop arıyorum ve bence bu fiyat bandında en iyi seçim Monster abra A5 v15.2 olacağnı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
casperin ürünlerini tecrübe ettim bana özel(!) hizmetlerimiydi bilmem :D ama soğuk duruyorum o markaya karşı nirvana s500 tasarımı şık, güzel geliyor sorun yaşayan varmı araştır bence oyun tarafında normal olarak zayıf kalacaktır
Excalibur g770 düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kaan ÇELİKİN
Bende tam bu bütçelerle bir laptop arıyorum ve bence bu fiyat bandında en iyi seçim Monster abra A5 v15.2 olacağnı düşünüyorum
Excaliburla aynı donanım olmamasına karşın fiyatı çok uçuk casper kafamı çeliyor ayrıca attığın ideapad nasıl bir cihaz çok merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Fatih Caner Ceylan
Instagram
_fatihcanerr
Twitter
MaltKafas1
bulan benide etiketlesin şöyle bi 6k ya falan

Dahası  
Reaksiyon skoru