Neler Yeni

Öneri Marvel Evrenine Girmek İstiyorum

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Marvel serisinin filmlerini izlemek ve evreni tanımak istiyorum hangi filmleri hangi sırayla izlemem gerek? Çizgi romanlar önemli ise onlardan da öneri verebilirsiniz. @UmutYiğit senin konundan esinlendim sende öneri verirsen sevinirim.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,299
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Marvel serisinin filmlerini izlemek ve evreni tanımak istiyorum hangi filmleri hangi sırayla izlemem gerek? Çizgi romanlar önemli ise onlardan da öneri verebilirsiniz. @UmutYiğit senin konundan esinlendim sende öneri verirsen sevinirim.
Marvel'ın sinematik evreni izleme listesi var onu bulursam atabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sitede bayağı düzgün anlatılmış.Ufak tavsiyem ise bu listede olmayan Black Widow filmini Civil War ile İnfinity War arası bir dönemde izle ki hikayede kopukluk yaşama.

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marvel'ın sinematik evreni izleme listesi var onu bulursam atabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sitede bayağı düzgün anlatılmış.Ufak tavsiyem ise bu listede olmayan Black Widow filmini Civil War ile İnfinity War arası bir dönemde izle ki hikayede kopukluk yaşama.
Teşekkürler

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
alperen taha demir

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,299
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Marvel bomboş bişey one piece varken
Animeler de bana boş geliyor ama hiçbir anime konusuna gidipte anime boştur demedim.Burada marvel filmleriyle alakalı bir şey sorulduysa sizin anime demeniz boştur asıl.Klavye konusunda mouse önermek gibi.

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
Animeler de bana boş geliyor ama hiçbir anime konusuna gidipte anime boştur demedim.Burada marvel filmleriyle alakalı bir şey sorulduysa sizin anime demeniz boştur asıl.Klavye konusunda mouse önermek gibi.
Marvel saçma sapan mantıksız bir şey one piece öyle değil ki her şey mantık çerçevesinde ilerliyor marvelda yok adamı örümcek ısırıyor örümcek adam oluyor yok yeşil deve dönüşüyor saçmalıktan ibaret

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,299
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Marvel saçma sapan mantıksız bir şey one piece öyle değil ki her şey mantık çerçevesinde ilerliyor marvelda yok adamı örümcek ısırıyor örümcek adam oluyor yok yeşil deve dönüşüyor saçmalıktan ibaret
Sizin sevmediğiniz ya da sevdiğiniz bir şey iyi ya da kötü olmak zorunda değil.Avangers Endgame filmi dünyanın en çok gişe yapan 2.Filmi . Bu filmleri mantık arayarak izliyorsanız hata zaten sizde.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,944
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
One piece de d luffy de lastik adam resmen bunun neresi mantıklı? İnsanların zevklerine saygılı olun

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Yahu arkadaşım sanane ya isteyen istediğini izlemekte özgür. Dünya senin etrafında dönmüyor.

Top Bottom